tv3.lv

Smilšu skulptūru festivāla laikā aicina Jelgavu izstaigāt kājām

11. un 12. jūnijā Jelgavā jau 10. reizi norisināsies Starptautiskais smilšu skulptūru festivāls, kura laikā Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina iepazīt Jelgavu un doties izzinošās ekskursijās kājām pa pilsētu. Ekskursiju laikā gida pavadībā varēs uzzināt interesantus faktus par Jelgavu no senatnes līdz mūsdienām, kā arī apskatīt Jelgavas ievērojamākās vietas un objektus, informē Jelgavas reģionālais tūrisma centrā.

2016. gada 1. jūnijā 19:47

Sestdien, 11. jūnijā, pulksten 13 notiks ekskursija kājām Sveicināti Jelgavā!, kuras laikā gida pavadībā varēs izzināt Jelgavas vēstures interesantākos faktus, kā arī ieskatīties Jelgavas nākotnes plānos. Ekskursija sāksies pie Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa un maršruta garumā dalībnieki varēs dzirdēt stāstus par Jelgavas pili, J. Čakstes pieminekli, Academia Petrina, Jelgavas dievnamiem, Raiņa un Alunāna parkiem, dzelzceļa staciju un apkārtni, atpakaļceļā maršruts vedīs pa Zemgales prospektu un J. Čakstes bulvāri.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svētdien, 12. jūnijā, pulksten 13 interesenti aicināti piedalīties ekskursijā kājām No Mītavas līdz Jelgavai, kuras laikā gida stāstījumā varēs izzināt notikumus no Jelgavas pirmsākumiem līdz pat mūsdienām. Ekskursijas sākums paredzēts pie Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa un gida stāstījums iekļaus tādas Jelgavas vietas un objektus, kā J. Čakstes piemineklis, Hercoga Jēkaba laukums, N. Bumbieres piemineklis, Vecpilsētas ielas kvartāls, Raiņa parks, Jelgavas dievnami, Academia Petrina, Mītavas tilts un noslēgumā Jelgavas pils.

Publicitātes attēls

Publicitātes attēls

Kājāmgājēju ekskursiju sākums un noslēgums paredzēts pie Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa, Akadēmijas ielā 1, dalība ekskursijās bez maksas. Ekskursiju ilgums 2 stundas, maršrutā iekļautie objekti netiks apmeklēti. Pieteikšanās ekskursijām pa tālruni 63005447 vai e-pastu [email protected]

Plašāku informāciju par Smilšu skulptūru festivāla norisi un tūrisma iespējām Jelgavā un apkārtnē iespējams saņemt Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā, Akadēmijas ielā 1 (Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa 1.stāvā), tālr.: 63005447, [email protected], visit.jelgava.lv.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm