Pievienot komentāru

Ir pienācis tas brīdis, kad konkursa “VideoShot” nedēļas balvu grozs ir iztukšots, jo pie sava īpašnieka šonedēļ nonāk ceturtā Samsung nedēļas balva – lieliskās Galaxy Buds Pro austiņas. Tas nozīmē, ka konkurss ieiet finiša taisnē un atlicis tikai lielais fināla balsojums.

Četru nedēļu garumā vietnē www.videoshot.lv tika iesūtīti dažnedažādi video ar piedzīvojumiem, patīkamām un trakām atmiņām, ģimenes mīluļu izdarībām, mūziku un dabasskatiem, par kuriem visu šo laiku neatlaidīgi balsoja katra video atbalstītāji – radi draugi un kaimiņi. Sākotnēji cīņa bija spraiga, un rezultātu izšķīra vien dažas balsis, taču, laikam ritot, vairāki video izvirzījās pārliecinošā vadībā un pēdējo trīs nedēļu laikā sadalīja nedēļas balvas savā starpā.

Šonedēļ pie savas balvas ar negaidītu izrāvienu tiek video ar nosaukumu “Dzeru kad un cik gribu!”, kurš jau kādu laiku varonīgi turējies topa augšgalā, bet finālā izvirzījies vadībā ar 3726 balsīm. Apsveicam izslāpušo četrkājaino draugu vai, precīzāk, saimnieku ar Galaxy Buds Pro austiņām, kas šo pavasari un vasaru iegriezīs pavisam jaunā muzikālā kvalitātē, jo tādu skaņu jūs vēl nebūsiet baudījuši.

Atskatīsimies uz konkursa gaitu! Pirmajā nedēļā  ar pamatīgu uzrāvienu uzvarētāja laurus plūca muzikālais video “Mežs un koklētāji”. Vēlāk gan mūzikas mīļotāji nedaudz atslāba, uzvaras grožus atdodot sunim Bosikam, kurš aizrautīgi vēroja pārraidi par saviem sugas brāļiem. Trešajā nedēļā sarosījās videoklipa “Putna lidojums” atbalstītāji, paceļot to topa spicē, un tad jau uzvaras kausu tukšoja arī “Dzeru kad un cik gribu”.

Tomēr viss vēl nav beidzies ­– bez nedēļas balvas palika daudzi atraktīvi videoklipi, un, iespējams, kāds no viņiem tomēr izcīnīs tieši galveno balvu!

Piemēram, varbūt balsotājus uzrunās tieši reportāža no Marokas galvaspilsētas Rabatas, ņemot vērā, ka ceļošanas iespējas šobrīd ir ierobežotas.

Bet varbūt kādam šķitīs, ka uz brīdi ir jāapstājas un jāieklausās liegās ģitāras stīgu skaņās, kas lieliski kalpos kā ikdienas darbu fons.

Galu galā, iespējams, kāds vēl atceras nesen tik populārās dejas “Jerusalema challenge” soļus un vēlas izkustēties tieši pie deju videoklipa.

Konkursa “VideoShot” fināla balsojumu vietnē www.videoshot.lv sākas 7. aprīlī, un no šī brīža iet vaļā īstā cīņa par lielo balvu – jauno Samsung Galaxy S21 Ultra  5G telefonu! Šajā sacensībā piedalās kopumā 21 video, kurš savācis attiecīgi visvairāk balsu visās četrās nedēļās un veido TOP 21. Šeit gan jāpiemin kāda ļoti svarīga lieta – balsojums sāksies no jauna, tāpēc uz Samsung telefonu varēs pretendēt gan tie video, kas nekad nav bijuši pašā topa virsotnē, gan tie, kuri jau ieguvuši nedēļas balvu. Atceries, ka nobalsot par katru video iespējams tikai reizi dienā.

Piebildīsim, ka galvenā balva patiešām ir saņemšanās vērta, jo jaunais Samsung Galaxy S21 Ultra 5G piedāvā vēl nebijušas skaņas un video iespējas, kas pacels pat mājas apstākļos filmēta video kvalitāti teju profesionālā līmenī. Ieraugi pasauli Samsung acīm un slīpē savas operatora un režisora iemaņas kaut visu vasaru!

Par projektu

Konkurss “VideoShot” notiek sadarbībā ar Samsung. Tas norisināsies no 8. marta līdz 14. aprīlim. Galvenā balva ir Samsung Galaxy S21 Ultra 5G tālrunis, bet nedēļas uzvarētāji saņems Samsung Buds Pro bezvadu austiņas. Lai piedalītos, jāiesūta savi video par dažādām tēmām, tie var būt gan seni, gan pavisam jauni video. Par visiem video notiks balsojums. Finālā iekļūs 21 video, par kuriem notiks jauns balsojums. Uzvarētājs tiks paziņots 14. aprīlī, bet nedēļas uzvarētāji – 15., 22., 29. martā un 7. aprīlī.