tv3.lv

3 jautājumi un treneres atbildes, kā pareizi sākt sportot un ēst veselīgi

10. septembrī 8:12

Raidījuma “Ēd.Kusties. Baudi” dalībniece Sintija Buholte kopā ar fitnesa un uztura treneri Madaru Meieri cenšas uzsākt veselīgu dzīvesveidu. Jaunā “tv3.lv” rubrikā “3 jautājumi Madarai” piedāvājam noklausīties, ko trenere iesaka, atbildot uz Sintijai aktuāliem jautājumiem par aktīva dzīvesveida uzsākšanu.

Sintijai svarīgi uzzināt, kā veiksmīgāk tikt galā ar apetīti, uzsākot regulāri sportot. Tāpat viņa jautā ekspertei, vai ir taisnība uzskatā, ka pēc treniņa labāk uzņemt olbaltumvielas, nekā ogļhidrātus. Un vēlas noskaidrot, kāds ir biežākās “tievētāju” kļūdas, kad viņi uzsāk ēst veselīgi.
Fitnesa un uztura trenere, raidījuma “Ēd. Kusties. Baudi” vadītāja Madara Meiere videointervijā sniedz precīzas atbildes uz šiem jautājumiem, iedrošinot arī citus dzīvot veselīgi.

Raidījums “Ēd.Kusties. Baudi” skatāms kanālā TV3 piektdienās pulksten 18:10, kā arī bezmaksas platformā TV3Play. Varēsim redzēt un dzīvot līdzi 8 dalībniekiem un viņu piedzīvojumiem 2 mēnešu laikā ceļā uz veselīgāku, laimīgāku sevis versiju. Ik uz soļa tos pavadīs, motivēs un iedrošinās fitnesa, uztura un veselīga dzīvesveida trenere un raidījuma “Ēd, kusties, baudi” vadītāja Madara Meiere. Katra raidījuma epizode būs stāsts, kā raidījuma viens varonis nonāk līdz savam mērķim.

Savukārt ik sestdienu “tv3.lv” publicēsim video, kurā kāds no raidījuma dalībniekiem uzdos Madarai 3 sev aktuālus jautājumus par to, kā uzlabot veselību, izskatu un pašsajūtu.

Madara Meiere ir sertificēta fitnesa un uztura trenere, grāmatas “21 diena līdz veselīgam dzīvesveidam” autore, projekta “Veselīga dzīvesveida akadēmija” dibinātāja, radio StarFM rubrikas “Veselība kā dzīvesveids” līdzvadītāja, kā arī ikdienā trenē uzņēmumus un cilvēkus individuāli sava šķīvja, kustības un ikdienas ieradumu uzlabošanā.

Savukārt aplikācijā “Coach M” pieejami padomi, veselīgas receptes un treniņprogramas, ko iesaka Madara Meiere.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm