tv3.lv

Kā karstā laikā nemanot uzņemt pietiekami daudz šķidruma? Skaidro trenere Madara Meiere

23. augustā 11:43

Kā skaidro fitnesa un uztura trenere Madara Meiere, būt veselīgam nozīmē izmantot sava ķermeņa iespējas un saglabāt harmoniju starp ķermeni un prātu. Karstā laikā īpaši svarīgi pievērst uzmanību pašsajūtai un uzņemt šķidrumu pietiekamā daudzumā. Madara stāsta, kā to ietrenēties izdarīt viegli un “nemanot”.

Turpmāk 8 videoatbilžu sērijā portālā “tv3.lv” Madara Meiere stāstīs, kā būt veselīgam un, esot harmonijā ar sevi, vislabāk izmantot sava ķermeņa iespējas. Padomus par treniņiem karstā laikā, meklē šeit, bet to, kā nenodarīt savai veselībai skādi vasaras ballītēs, lasi šeit. 

Pieauguša cilvēka organismā ūdens ir aptuveni 70%. Tas nozīmē, ka bez šķidruma nevaram iztikt, bet karstā laikā, pastiprināti svīstot un zaudējot šķidrumu, veselībai ļoti svarīgi pietiekami daudz dzert. Kad termometra stabiņš atkal “skar” 30 grādu atzīmi, svarīgi padzerties regulāri.

“Ūdeni vajadzētu dzert nevis tad, kad par to atceramies, bet ieviest padzeršanos kā paradumu, nolikt ūdensglāzi tuvumā,” iesaka trenere Madara.

Viņa arī iesaka nolikt pa rokai pilnu ūdens pudeli jau no rīta, bet dienas gaitā to izdzert. “Regulāri dzert pa mazam malciņam visas dienas garumā. Dienu sākt ar pilnu 200 mililitru glāzi, bet pēc tam padzerties pa malciņam.” Šādi darīsi savam ķermenim labu, piegādājot ūdeni regulāri, bet nepārspīlējot, kas rezultēsies arī labās sajūtās un karstumu pārciest būs vieglāk.

Madara Meiere ir sertificēta fitnesa un uztura trenere, grāmatas “21 diena līdz veselīgam dzīvesveidam” autore, projekta “Veselīga dzīvesveida akadēmija” dibinātāja, radio “StarFM” rubrikas “Veselība kā dzīvesveids” līdzvadītāja, kā arī ikdienā trenē uzņēmumus un cilvēkus individuāli sava šķīvja, kustības un ikdienas ieradumu uzlabošanā.

Savukārt aplikācijā “Coach M” pieejami padomi, veselīgas receptes un treniņprogrammas, ko iesaka Madara Meiere.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Raidījums ar Madaru Meieri “Ēd. Kusties. Baudi.” televīzijā TV3 būs skatāms jau šoruden, sniedzot praktiskus padomus, kā uzlabot veselību, pašsajūtu un dzīves kvalitāti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm