tv3.lv

Laivu braucieni, pārgājieni vai riteņbraucieni: kā "birojniekam" sagatavoties lielai fiziskai slodzei?

25. augustā 15:56

Kā skaidro fitnesa un uztura trenere Madara Meiere, būt veselīgam nozīmē, izmantot sava ķermeņa iespējas un saglabāt harmoniju starp ķermeni un prātu. Vasara ir laiks, kad gribam aktīvi atpūsties dabā, bieži piedalāmies arī pasākumos, kas pārbauda mūsu fizisko spēju robežas. Kā sagatavoties lielai fiziskai slodzi?

Šajā rubrikā 8 videoatbilžu sērijā portālā “tv3.lv”  fitnesa un uztura trenere Madara Meiere stāsta, kā būt veselīgam un, esot harmonijā ar sevi, vislabāk izmantot sava ķermeņa iespējas. Padomus par treniņiem karstā laikā, meklē šeit, bet to, kā nenodarīt savai veselībai skādi vasaras ballītēs, lasi šeit. Raksts par to, cik daudz šķidruma jāuzņem karstā laikā, atrodams šeit.

Laivu braucieni, riteņbraucieni un garie pārgājieni daudziem ir jaukākais un gaidītākais vasaras notikums. Un tā reizi gadā. Īpaši rūdītiem “birojniekiem” tā mēdz būt liela slodze, tāpēc Madara Meiere iesaka sagatavoties – paņemt līdzi labi daudz ūdens un veselīgu našķu. Tāpat jāieplāno arī vismaz viena kārtīga, spēcinoša ēdienreize dienā. “Lai uz šķīvja ir viss, kas nepieciešams, pilnvērtīga, sabalansēta maltīte.”

Viņa iesaka izvairīties no pārlieku liela cukura uzņemšanas, jo tas dos ātru enerģiju, bet tā arī ļoti ātri kritīsies.
Ieteicamie veselīgie našķi:

  • Rieksti
  • Augļi, kas nesaspiežas
  • Žāvēti augļi
  • Ūdenim pudelē pievienota pus karotīte medus

Madara Meiere ir sertificēta fitnesa un uztura trenere, grāmatas “21 diena līdz veselīgam dzīvesveidam” autore, projekta “Veselīga dzīvesveida akadēmija” dibinātāja, radio StarFM rubrikas “Veselība kā dzīvesveids” līdzvadītāja, kā arī ikdienā trenē uzņēmumus un cilvēkus individuāli sava šķīvja, kustības un ikdienas ieradumu uzlabošanā.

Savukārt aplikācijā “Coach M” pieejami padomi, veselīgas receptes un treniņprogramas, ko iesaka Madara Meiere.

Raidījums ar Madaru Meieri “Ēd. Kusties. Baudi.” televīzijā TV3 būs skatāms jau šoruden, sniedzot praktiskus padomus, kā uzlabot veselību, pašsajūtu un dzīves kvalitāti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm