tv3.lv

Vasara un ballītes. Fitnesa un uztura treneres padomi, lai saglabātu veselību

19. augustā 15:50

Kā skaidro fitnesa un uztura trenere Madara Meiere, būt veselīgam nozīmē, izmantot sava ķermeņa iespējas un saglabāt harmoniju starp ķermeni un prātu. To var izdarīt, ēdot sabalansētu uzturu, esot kustībā, elpojot svaidu gaisu un dzerot ūdeni. Bet ne vienmēr tas izdodas. Ko tad, ja vasaras ballītē gadījies “pāršaut pār strīpu”?

Turpmāk 8 videoatbilžu sērijā portālā “tv3.lv” Madara Meiere stāstīs, kā būt veselīgam un, esot harmonijā ar sevi, vislabāk izmantot sava ķermeņa iespējas. Padomus par treniņiem karstā laikā, meklē šeit. 

Kā stāsta Madara, vienmēr pirms ballītes, festivāla vai kāda cita pasākuma svarīgi pajautāt sev pašam – vai tiešām gribi  tā teikt “iet uz pilnu banku”, vai tomēr sevi pasaudzēt un padomāt par nākamās dienas pašsajūtu.

“Varbūt aizstāšu kādu alkohola glāzi ar ūdens glāzi, svaru kausos salīdzināšu, ko man šobrīd nozīmē šī pārmērība pret to, kā es jutīšos rīt. Ja pārmērības svaru kauss aiziet pāri, vienalga kā jutīšos rīt. Aiziet! Nepārdzīvo, nedod sev papildu stresu. Bet, ja ir sanācis tā, ka nākamajā dienā domā, ka pārmērību bijis par daudz – atgriezies pie pilnvērtīga uztura, papildu ūdensglāzēm un kusties, lai ķermenis darbotos,” iesaka Madara.

Tāpat trenere atgādina, ka nedrīkst aizmirst par pilnvērtīgu miegu, kas ļauj organismam atjaunoties. Par to, ko nozīmē labs miegs un kā pie tāda tikt, vairāk lasi šajā rakstā.

Skaidrs, ka karstā laikā, iemigt kļūst grūtāk. Šeit praktiski padomi, kā tveicē atpūsties pilnvērtīgi.

Raidījums ar Madaru Meieri “Ēd. Kusties. Baudi.” televīzijā TV3 būs skatāms jau šoruden, sniedzot praktiskus padomus, kā uzlabot veselību, pašsajūtu un dzīves kvalitāti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt aplikācijā “Coach M” pieejami padomi, veselīgas receptes un treniņprogramas, ko iesaka Madara Meiere.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm