tv3.lv

Vieglums, siltums un mājīgums kafejnīcā "Kaprīze"

6. aprīlī 10:15

Šajā reizē raidījumā “Manas mājas ar IKEA” komanda pārveidos kafejnīcas “Kaprīze” vienu no ēdamzālēm. Kafejnīcas saimnieku atslēgas vārdi topošajam dizainam – gaišs, ilgtspējīgs, daudzfunkcionāls un mājīgs. Kā dizaineri atrisinās šo uzdevumu?

Linda Ribaka-Orlova, IKEA interjera dizainere: “Katrai kafejnīcai ir sava identitāte un bieži vien šī identitāte atspoguļo pašus īpašniekus. Bez dvēselītes tāda vieta nevar pastāvēt.”

Kafejnīcā “Kaprīze” savus apmeklētājus uzņem gandrīz 28 gadus. “Kafejnīca tika atvērta 1994. gada 18. novembrī. Dzimšanas diena vienā dienā ar Latviju. 10. novembrī tika sasaukti Jaunbērzes svarīgie cilvēki, domāt kafejnīcas nosaukumu, un tā viņi nonākuši līdz nosaukumam “Kaprīze”. Laikam ejot tētis teica, ka tā esot viņa “Kaprīze”,” kafejnīcas aizsākumus atklāj Ilze Sigājeve.

Saimniekošanu kafejnīcā ir pārņēmuši brāļi Jānis un Juris Sigājevi, kuri vēlas vienu no ēdamzālēm pārveidot tā, lai būtu praktiska, funkcionāla un mājīga. Brāļi vēlas turpināt tēta iesākto sirdsdarbu.

Interjera dizainere Linda Ribaka-Orlova ir pārliecināta, ka kafejnīcas interjerā ilgtspēju un daudzfunkcionalitāti veidos koks, kas ir labs, kvalitatīvs materiāls, bet dažādie augi un to pielietojums telpā radīs dabiskumu, savukārt gaisma – mājīgumu.

IKEA interjera dizainere Linda Ribaka-Orlova kafejnīcai izvēlas izturīgus, klasiskus un vienkāršus galdus, kas iederas šīs kafejnīcas stiliņā, un sasaucas ar otru telpu.

“Izvēlējos izturīgus, klasiskus un vienkāršus galdus, kas iederas šīs kafejnīcas stiliņā, un sasaucas ar otru telpu. Šajā reizē izmantosim mazliet cimperlīgus traukus. Tie nav klasiski trauki, jo tiem ir interesanta maliņa, kā arī mēģināsim miksēt ar dažādām krāsām,” stāsta interjera dizainere L. Ribaka-Orlova.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par rezultātu gandarīts ir Juris Sigājevs: “Labi izvēlēti dekori ar akcentiem. Nav nekas pārspīlēts. Viss ir ar mēru. Vieglums, siltums un mājīgums!”

Vēl citus praktiskus padomus uzzināsi, noskatoties visu jauno “Manas mājas ar IKEA” epizodi trešdien 21:45 kanālā TV3, kā arī platformā TV3Play šeit.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm