tv3.lv

Zvaigžņu tulks: pēdējā marta dienas noskaņa solās…

Pēdējā marta dienas noskaņa solās būt pavasarīgi apcerīga, jo ar katru jaunā mēneša dienu paliks psihoemocionāli vieglāk. Savu spēkus virzi darbu sistēmas radīšanā un domu strukturēšanā. Ar lielu atbildības sajūtu un bez liekvārdības parūpējies par tiem, kam vajadzīgs praktisks vai materiāls atbalsts. Būs dota iespēja izprast notikumus, kuru atšifrēšanai citās dienās padoms bija par īsu.

2020. gada 31. martā 9:00

Sirdī būsi ļoti iejūtīgs, bet atturīgs. Mīļos vēlēsies vairāk pasargāt. Ja mīļotais cilvēks saguris un norūpējies, mierinājumu sniegsi viņu uzklausot, nevis klāstot savas dzīves patiesības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Horoskops katrai zīmei

Auns. Īsto prieka devu būs vieglāk notvert, ja visu laiku nemērīsi savu sajūtu temperatūru, tāpēc ļauj, lai tevi vada iedvesma. Neslēp savas rūpes no mīļotajiem un arī viņi tev atbildēs ar to pašu.

Vērsis. Pārdomā, vai dažreiz nevajadzētu ieklausīties citu cilvēku norādēs. Iespējams, viņiem no malas labāk redzams. Šodien izvairies no citu pamācīšanas un spriedelēšanas par to, kā vajadzētu darbus darīt.

Dvīņi. Tavas fobijas dominēs pār realitāti un nemiera sakne būtu meklējama tavās iedomās par veselības problēmām. Mierinājumu, garīgu saikni vai vismaz bezvārdu saprašanos meklē pie saviem vecajiem draugiem.

Vēzis. Cilvēki, ar kuriem vieno līdzīgs pasaules uzskats, šodien ļoti labi izpratīs tavu reālistisko pasaules uztveri un jūsu starpā valdīs patiesa empātija. Jūs vienos kopēji nākotnes plāni.

Lauva. Ar lielu atbildības sajūtu un bez liekvārdības parūpējies par tiem, kam vajadzīgs praktisks vai materiāls atbalsts. Būs dota iespēja izprast notikumus, kuru atšifrēšanai citās dienās padoms bija par īsu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunava. Šodien vari veikt inventarizāciju savā mājā, pagalmā, šķūnītī vai vismaz ļoti vēlēsies tā darīt. Būsi atbildības sajūtas pārņemts, bet tālāk par sajūtām diez vai tiksi. Reālie darbi sekos pēc nedēļas.

Svari. Šodien dosi priekšroku praktiskām emocionālām aktivitātēm. Jutīsi īpašu atbildību pret savai ģimenei doto pienākumu izpildi. Beidzot putnu būrīši un šūpoles lepni ieņems viņiem paredzētās vietas.

Skorpions. Tevi vilinās pārdomas par neatlaistiem aizvainojumiem vai arī slikto priekšnojautu analīze, var pabojāt šo pavasarīgo dienu. Mēģini saprast, kas vai kurš ir šo sajūtu cēlonis.

Strēlnieks. Tevi patiesi sakaitinās citu cilvēku stagnātiskā turēšanās pie principiem, dogmatiskā, bet nevis patiesām un dzīvām vērtībām. Ja būsi spiests uzturēties šādā sabiedrībā, atklātu konfliktu iespējamība ir ļoti augsta.

Mežāzis. Šodien rīkojies, citu pamudināts, jo pašam nebūs nekādu prioritāšu un zīmīgu vēlmju. Ja mīļotais cilvēks nenosvērts un norūpējies, mierinājumu sniegsi, viņu uzklausot, nevis klāstot jaunākos savas dzīves notikumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ūdensvīrs. Vienkārši ignorē visu, kas tev neļauj strādāt un baudīt šo dienu. Būsi laimīgs savā siltumnīcā, virtuvē vai garāžā un novērsīsies no visa, kas tevi aizskar. Šodien nebūs vēlēšanās ar kādu dalīt mantu vai cīnīties par uzmanību.

Zivs. Šodien velti sevi tikai tādām lietām, kas tevi emocionāli uzrunā un aizkustina. Ja nav šīs sajūtas, labāk veries mākoņos. Tava vājā vieta var izrādīties nespējā atšķirt vitāli nepieciešamo no vēlmju labirintos izperinātā.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm