tv3.lv

Zvaigžņu tulks: šodien plkst. 5.50 saule ir iegājusi…

2020. gada 20. martā 9:00

Šodien plkst. 5.50 saule ir iegājusi auna zīmē – iestājušies pavasara saulgrieži un sācies jaunais astroloģiskais gads. Tas ir spēcīgs notikums, kas nosaka visa gada kopējo toni, līdz pat nākamajiem pavasara saulgriežiem. Tava diena nu ir kļuvusi garāka par nakti. Cik daudz darbu un nedarbu tagad izdosies paveikt vēl dienas gaismā!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sākot ar pavasara saulgriežu dienu, aktivizēsies tendence atbrīvoties enerģijai, kas tika slāpēta un bremzēta. Tas var nozīmēt gan radošus uzrāvienus, gan arī kādu destruktīvu izlēcienu.

Romantisko sapņu jomā esi aktīvs kvēlāko vēlmju plānošanā. Šodien no sirds ievēlētais būs kā zemē dēstīts stāds, kas reiz izaugs par brīnišķīgu ziedu krūmu.

Horoskops katrai zīmei


Auns. Šodienai ir labā ziņa – būtiski uzlabosies attiecības ar cilvēkiem. Pieņem, ka citam var būt arī cits skats un netērē savu emociju enerģiju. Tevi iepriecinās negaidīta naudiņa – kāds var atdot parādu vai norēķināties par agrāk sniegtiem pakalpojumiem.

Vērsis. Var izveidoties apstākļi, kuri tevi savedīs ar kādu cilvēku, kurš būs ieinteresēts tavu radošo ieceru atbalstīšanā. Pieskaņoties un adaptēties jauniem apstākļiem būs sarežģītāk, kā biji domājis. Izvairies no strīdiem ar sievietēm.

Dvīņi. Pareizi noskaņoti intuīcijas receptori un optimistiska pasaules uztvere palīdzēs pārvarēt finansiālos sarežģījumus. Tev ieteicams iziet ārā no mājām, lai atbrīvotos no ierasto apstākļu uzspiestās domāšanas un uzvedības.

Vēzis. Sākot ar pavasara saulgriežu dienu aktivizēsies tendence atbrīvoties enerģijai, kas tika slāpēta un bremzēta. Tas var nozīmēt gan radošus uzrāvienus, gan arī kādu destruktīvu izlēcienu. Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad centies tās noteikti realizēt – vēlams virtuāli, jo, visticamāk, ka sasniegsi vēlamo rezultātu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauva. Ieklausoties kāda gudrāka un nesavtīga cilvēka padomā, ietaupīsi naudu un arī saudzēsi savus nervus. Plānus un ieceres vari skicēt tikai tādā gadījumā, ja tie nav būvēti uz kāda maldināšanas pamatiem.

Jaunava. Pat nedzenoties pēc īpašiem uzmanības apliecinājumiem, būsi pamanāms un ievērojams ar savām iztēles bagātajām idejām un domām. Izmanto radušos apstākļus, lai tuvāk iepazītos un aprunātos ar kādu īpašu personību.

Svari. Tev nevajadzētu pārspīlēt radušās grūtības, bet aktīvi meklēt izeju no neveiklas situācijas. Šodien savu dienas bildi mālē tikai saulainajos un zeltainajos toņos. Atgriezies tavs dzirkstošais dzīvesprieks.

Skorpions. Šodien nesadalies neskaitāmos darbos un necenties pabūt visās vietās, kur esi aicināts. Izvēlies cilvēkus, ar kuriem vari sarunāties jēgpilni un dziļi. Piesātinātā iztēlē un bagātā emocionalitāte ļaus pietuvoties kādam sapnim.

Strēlnieks. Saskarsies ar citu cilvēku neizpratni un tavas rīcības nosodīšanu. Nesteidzini notikumus un mīkstini kategorisko nostāju, tikai tā izvairīsies no konfliktiem. Lai arī kādi vilinājumi un kārdinājumi, izvairies no spekulācijām un manipulācijām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mežāzis. Cilvēki no tavu tuvinieku loka gaidīs un cerēs uz tavu palīdzību, bet vari sajusties apātisks un apmulsis, tāpēc nespēsi konstruktīvi rīkoties. Demonstrē vēlēšanos izprast citu bēdu vai sāpi, tādējādi uzlabosi attiecības.

Ūdensvīrs. Šodien koncentrējies tikai uz sadzīviskām nodarbēm, jo domas būs emocionāli iekrāsotas, kas var radīt pārpratumus, domstarpības ar tuviniekiem. Personisko attiecību interesēs vari doties tālākā ceļojumā.

<strong>Zivs</strong>. Šī tev būs labvēlīga diena visās tās izpausmēs, tāpēc mēģini salikt pieturzīmes visos jautājumos un pieliec punktus visiem nepabeigtiem darbiem. Ja pārbagātā iztēle kļūs par tavu gidu, vari nomaldīties.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm