tv3.lv

Zvaigžņu tulks: Šodien vari sajust paaugstinātu uzbudināmību,…

Šodien vari sajust paaugstinātu uzbudināmību, kaisles vai spēka demonstrēšanas izvirdumus..

2019. gada 6. oktobrī 9:00

Šajā laikā vari izdarīt neprognozējamākās darbības. Iespējams, pats provocēsi vai tevi provocēs ar mērķi izraisīt atbildes reakciju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vēlams nepārpūlēties ne fiziski, ne garīgi, nepakļaut savu organismu stresam, nepārēsties un neņemt pār strīpu.

Savstarpējās attiecībās izdarītais var kļūt par jauna dzīves cikla sākumu, kurā šodienas darbību impulsi vēl ilgi pulsēs jūsu starpā, bet var arī aktualizēt sen neatrisinātas tēmas.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien vari sajust paaugstinātu uzbudināmību, kaisles vai spēka demonstrēšanas izvirdumus, kas būs saistīti ar vienu otru smagu domu, ko stiep līdzi no pagātnes. Miermīlīgu dialogu iespējamība ar dārgajiem šodien ir ar nelielām izredzēm.

Vērsis. Neseko skaļāk izkliegtajam viedoklim un lielāko muskuļu īpašniekiem. Vari atļauties kādam atteikt palīdzību vai noraidīt piedāvājumu. Visiem spēkiem turies pie savas pārliecības un viss, par ko esi pārliecināts arī piepildīsies.

Dvīņi. Šodiena vari sākt šaubīties par savas personīgās laimes izredzēm un perspektīvu atrast ideālo partneri. Ja gadījumā ir plānoti kādi ciemi, svarīgi ir nepārēsties un neņemt pār strīpu.

Vēzis. Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas aktivitātes. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Pataupi savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauva. Vēlams nepārpūlēties ne fiziski, ne garīgi, nepakļaut savu organismu stresam. Šodien izvēlies tikai vislabāko pārtiku un pagatavo sev un mājiniekiem ko īpaši baudāmu. Pie nopietnām mācībām neķeries, jo beigās nebūsi apmierināts ar izniekoto brīvdienu.

Jaunava. Šodien gremdēsies savu domu pasaulē un, par laimi, nebūs neviena vampīriņa, kas mēģinātu pamieloties no tava siltuma vai izsistu no apcerīgās noskaņas. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu attiecību pieredzi ar šodien notiekošo.

Svari. Iespējams sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no sabiedrības, trokšņa un pūļa. Tavs pašaizsardzības instinkts strādās nekļūdīgi. Izmanto šo dabas doto instrumentu.

Skorpions. Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir svarīga filozofiska prāta kondīcija. Noliec malā saimniecības lietas un bezkaislīgi iedziļinies attiecību pasaulē.

Strēlnieks. Kādu lēmumu vai paralēlās attiecības nāksies piebremzēt mīļā miera labā. Personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, ir tavas drošības un stabilitātes garanti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mežāzis. Jutīsi vēlmi iziet ārpus pieņemtajiem labās gaumes vai uzvedības rāmjiem, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies kompromitēt savu labo vārdu. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar mīlestību un naudu.

Ūdensvīrs. Šodien izvairies no pasākumiem un, vēl jo vairāk, no sava viedokļa paušanas. Šajā laikā vari izdarīt neprognozējamākās darbības. Iespējams, pats provocēsi vai tevi provocēs ar mērķi izraisīt atbildes reakciju.

Zivs. Ļoti svarīga loma būs partnerim un kopā varat aktualizēt sen neatrisinātas tēmas. Jo svarīgāks un dārgāks tev ir partneris, jo saspringtāks jutīsies bailēs kļūdīties un viņu zaudēt.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm