tv3.lv

Zvaigžņu tulks: šodiena ir nudien labvēlīga visādām…

Šodiena ir nudien labvēlīga visādām izlīgšanām, samierināšanām un otrās iespējas došanai. Šodienai ir dzirdīgas ausis un jūtīga sirds, kas prot piedot un aizmirst pāridarījumus.

2020. gada 18. martā 9:00

Šodienas spēku vajadzētu izmantot, lai atjaunotu attiecības ar saviem bijušajiem sadarbības partneriem, aizbildņiem un visiem, kuri dzīvē ir atstājuši skaistu un neizdzēšamu ierakstu tavā personīgajā viesu grāmatā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mīlas un romantikas valstībā spēsi skatīt notikumu attīstību ilgtermiņa perspektīvā. Griba un vēlmes spēs harmoniski sadarboties šajā dievišķo jūtu ielejā.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Saskarsies ar pretrunīgiem noskaņojumiem. Tava rīcība var nonākt pretrunā ar tavu paša pārliecību un tradīcijām, kuras parasti esi respektējis. Uz izteiktajiem pārmetumiem ir ieteicams nereaģēt un izlikties tos nedzirdam.

Vērsis. Šodienas spēku vajadzētu izmantot, lai atjaunotu attiecības ar saviem bijušajiem partneriem, aizbildņiem un visiem, kuri dzīvē ir atstājuši skaistu un neizdzēšamu ierakstu tavā personīgajā viesu grāmatā.

Dvīņi. Nebrīnies, ja tevi šodien uz pusēm plēš pretrunīgas vēlmes. Centies atrast un pieturēties pie kaut kā stabila un pamatīga, kas dotu mentālu un fizisku pārliecību par taviem spēkiem. Jāpiebilst, spēka diez ko nebūs.

Vēzis. Mājās notiekošais neļaus tev koncentrēties tiem procesiem, kurus uzskati par būtiskiem. Neļaujies emocionāliem izvirdumiem, jo tie tevi neatbrīvos no neapmierinātības, tomēr kopējo noskaņu pabojās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauva. Šodien vari atļauties novirzes no vispārpieņemtā. Vari mēģināt ieskatīties savā nākotnē ar maģisku rituālu un citu okultisku darbību palīdzību. Brīnišķīga diena arī radošai mākslinieciskai darbībai vai kaislīgam romantiskam randiņam.

Jaunava. Tavs partneris diemžēl nebūs nekāds lielais atbalsts un harmoniska saskarsmes klimata uzturētājs. Tev nāksies aprūpēt viņa emocionālās brūces. Nesūksties par sūro likteni, bet atrodi notiekošajā spēles un komēdijas noti.

Svari. Šodien vari sajusties ne pārāk komfortabli pat ļoti ikdienišķās situācijās un sadzīviskā saskarsmē. Vari atļauties būt nedaudz niķīgs, untumains un uz sevi orientēts.

Skorpions. Šodien ne tikai tavs prāts, bet arī intuīcija būs uzdevumu augstumos un spēs sniegt tev vienu otru lietderīgu padomu. Tavas jūtas un emocijas attiecībā uz cilvēkiem varētu būt pārlieku sakāpinātas un mudinās ķerties pie sliktiem ieradumiem.

Strēlnieks. Tavs svarīgākais uzdevums ir saglabāt pozitīvu emocionālo bilanci jebkurā saskarsmē. Liec lietā savu pielāgošanās prasmi un radi ilūziju, ka mīļoto vai līdzcilvēku viedokļi un plāni ir ņēmuši virsroku pār tavējiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mežāzis. Ļaujies mierīgai cilvēku un dabas norišu vērošanai un pēc iespējas centies nodibināt emocionālu saikni ar vidi, kurā uzturies. Draudzības attiecībās spēsi skatīt notikumu attīstību ilgtermiņa perspektīvā.

Ūdensvīrs. Šodien var uznākt lielā vēlme citiem neatklāt visas savas kārtis un rīkoties paslepus. Tā viennozīmīgi būs pareizā izvēle, un tavas darbības vainagosies ar panākumiem, ja atvēlēsi laiku iespējamo risku un zaudējumu analīzei.

Zivs. Mēģini paskatīties uz ikdienišķām situācijām no cita leņķa un, ja iespējams, no diametrāli pretēja vērotāja viedokļa. Likumu izņēmumi ne tikai apstiprinās to esamību, bet arī parādīs iespēju dažādos variantus.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm