tv3.lv

Esi aktīvs “Superbingo” spēlētājs, vai tagad vēlējies sākt? Pievērs uzmanību jaunumiem, lai piedalīšanās kļūtu vēl izaicinošāka un interesantāka

Ja esi raidījuma “Superbingo” spēlētājs, pievērs uzmanību jaunajiem noteikumiem dalībai “SuperBingo” auditorijas spēlēs! Raidījuma vadītāji jau iepriekš vēstīja, ka, sākot ar 19. septembri, “SuperBingo” TV šovs piedzīvos pārmaiņas, nākot klajā ar modernu, krāsainu un dinamisku formātu. Turklāt vairāku spēļu iesūtāmie komplekti arī cenas ziņā kļuvuši pieejamāki.

2020. gada 18. septembrī 15:15

Svarīgi atzīmēt, ka noteikumi, lai pretendētu uz dalību šovā, nemainās: tāpat iespējas piedalīties TV šovā ir līdz 10 dalībniekiem, kuriem uz “SuperBingo” kvīts esošā TV izlozes ciparu kombinācija ir sakritusi ar kādu no konkrētajā TV izlozē izlozētajām TV ciparu kombinācijām un kuri ir reģistrējušies TV izlozei, zvanot pa reģistrācijas tālruni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat tiks izlozēti 2 dalībnieki, kuri būs iesūtījuši nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvītis ar vismaz vienu spēles variantu un vienas nelaimējušas momentloterijas “Mode” biļetes. Šie divi dalībnieki piedalīsies spēlē ar 11. un 12. kārtas numuru.

Visbeidzot – arī turpmāk spēlē piedalīsies viens dalībnieks, kura kvīts (numurs) iepriekšējā izlozē ticis izlozēts papildspēles ietvaros. Izlozētajam dalībniekam tiek piešķirts numurs “31”.

Jaunā spēles formāta ietvaros tiks izspēlētas jaunas spēles, tāpēc informējam par noteikumiem, lai pretendētu uz dalību spēlēs Krāsu rats, Sarkanā spēle, Zaļā spēle un Dzeltenā spēle!

Krāsu ratam iesūtāmais komplekts sastāv no: nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām trijām momentloterijas Sapnis biļetēm VAI nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušas vienas momentloterijas Planēta biļetes. Krāsu rats būs sadalīts 20 sektoros, laimesti no 300 līdz 12 000 eiro vai iespēja tikt finālā.

Sarkanajai spēlei iesūtāmais komplekts sastāv no: nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām sešām momentloterijas Moments biļetēm. Laimesti no 120 līdz 12 000 eiro vai iespēja tikt finālā.

Zaļajai spēlei iesūtāmais komplekts sastāv no: nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un divām nelaimējušām momentloterijas Karnevāls biļetēm. Laimesti no 120 līdz 15 000 eiro vai iespēja tikt finālā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dzeltenajai spēlei iesūtāmais komplekts sastāv no: nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām četrām momentloterijas Veiksme biļetēm. Laimesti no 120 līdz 15 000 eiro vai iespēja tikt finālā.

Jāpiebilst, ka nokļūšana finālā veiksmes gadījumā aizvedīs līdz Lielajam laimes ratam, kurā var laimēt 3000 EUR, 10 000 EUR, 15 000 EUR, 20 000 EUR un, protams, automašīnas!

Svarīgi: visām “SuperBingo” kvītīm jābūt iegādātām šogad. Tāpat atgādinām, ka kārtējā izlozē piedalās komplekti, kas saņemti Latvijas Loto līdz tekošās nedēļas piektdienai, plkst. 14.00. Uz iesūtītā vai iesniegtā komplekta vienas no biļetēm/kvīts jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds, pilsēta vai apdzīvota vieta un tālruņa numurs, uz visām pārējām biļetēm/kvīts jānorāda vārds, uzvārds.

Veiksmi visiem un skatieties TV šovu katru svētdienu plkst. 10.00!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm