FOTO: pašmāju eksperti izvēlējušies 30 Latvijas talantīgākos bērnus

Notikusi šovmeņa Edgara Toretto rīkotā jauno talantu konkursa “Kids Awards 2017” pirmā atlase, un, kā atzīst pats Toretto, rezultāti ir vairāk nekā iepriecinoši. No vairākiem simtiem jaunu talantu pieteikumu izvēlēti labākie, un Skaties.lv ir tas gods nosaukt viņu vārdus.

2017. gada 21. martā 9:00

“Esmu vairāk nekā apmierināts ar atlases rezultātiem – pat nebiju gaidījis, ka ieraudzīsim tik dažādus un tik ļoti apdāvinātus bērnus,” sarunā ar Skaties.lv gandarījumu pauž Toretto.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Konkursa organizatori saņēmuši pieteikumus ar video ierakstiem no visas Latvijas. Jaunos talantus klātienē restorānā “Il Ciba Del Papa” izvērtēja zinoša žūrija: Miks Dukurs, Sabīne Berezina, Viktors Zemgals, Kristīne Lindenplate, deputāte Olga Veidiņa, Martin Nerr un konkursa patrons Edgars Toretto.

Foto

Lai iepriecinātu un iedrošinātu, iespējams, topošās skatuves zvaigznes, žūrijas pārstāvji pārsteidza ar savu minikoncertu.

Kā Skaties.lv atklāj Toretto, konkursa organizatori saņēma vairāk nekā 200 pieteikumu, no kuriem labākie apmēram 50 tika aicināti uz kastingu. Konkursantu starpā bija bērni un jaunieši vecumā no pieciem līdz 15 gadiem. Katram tika dota pusminūte laika, lai parādītu savu talantu.

Toretto uzsver, ka visu mazo mākslinieku numuri bijuši tiešām izcili, taču uz nākamo kārtu tiek: Darja Čebotarjova, Loreta Reide, Patrīcija Spale, Neids Ni, Jegors Korobkovs, Katerina Sretenska, Mila Golubeva, Daniella Gunba, Alise Makejeva, Daniela Katrina Minenkova, Oskars Pokšāns, Artjoms Apanasovs, Iļja Kuprijans Testeļecs, Annija Riekstiņa, Vendija Patrīcija Knopkina, Sintija Ivbule, Valerija Vasermane, Margarita Konošonoka, Anna Nikolaičuka, Simona Karapetjana, Milana Sarkisjana, Liene Mozule, Natālija Vernere, Diāna Poluškina, Kerija Sauliete, Aleksandrs Siņeļņikovs, Veronika Aleksejeva, Daniella Leonidova, Diāna Antužāna un Anna Zotikova.

Konkursa fināls notiks 27. aprīlī tirdzniecības centrā “Galleria Riga” .

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm