“Fū, es tūlīt metīšu ar tomātiem!” “X Faktora” aizkulises pirms šova un Baibas Sipenieces‑Gavares komentāri – “Extra Faktora” 10. sērija

0 Komentāru
“Fū, es tūlīt metīšu ar tomātiem!” “X Faktora” aizkulises pirms šova un Baibas Sipenieces‑Gavares komentāri – “Extra Faktora” 10. sērija

“X Faktora” otrā tiešraide noslēdzās ar divu dalībnieku došanos mājās, tagad par uzvaru cīnīsies vairs tikai astoņi dalībnieki. Taču – kas notika pirms otrās tiešraides un kā safilmētais materiāls nonāk līdz jūsu televizora ekrāniem?

Otrā svētdiena, otrā “X Faktora” tiešraide – iesākumā jāveic Covid tests, un “Extra Faktora” komanda dodas iekšā filmēšanas laukumā. Pirms otrās tiešraides gaiteņos valda neliels satraukums. Iznācienam uz skatuves gatavojas ne tikai dalībnieki, bet arī žūrijas pārstāvji un šova vadītājs!

Ja iepriekšējās sezonās mentori reklāmas pauzēs fotografējās ar skatītājiem, tad tagad par to viņi var tikai kavēties atmiņās!

Šova dalībnieces Olgas Palušinas glābējdziesmu parādām šīs nedēļas ekspertei Baibai Sipeniecei-Gavarei. Viņa saprot dalībnieku uztraukumu un uzslavē Olgas vizuālo tēlu!

Skatītājiem ir savs viedoklis, un to viņi izsaka ar sociālo tīklu palīdzību! “Extra Faktora” komanda nāk skatītājiem talkā un šos vēstījumus nodod tālāk gan dalībniekiem, gan žūrijas pārstāvjiem!

Šova mentori ar saviem dalībniekiem strādā visu nedēļu, lai kārtīgi sagatavotos svētdienas vakariem. Dienu pirms tiešraides, arī mentore Aija Auškāpa aizvada ģenerālmēģinājumu un ar grupām izrunā pēdējās nianses, lai viņu priekšnesumi būtu izdevušies.

Visu “Extra Faktora” 10. sēriju skaties augstāk pievienotajā video!

0 Komentāru