Grētas Grantiņas dēļ fani gatavi pārdot “Playstation”! Ielūkojies aizkulisēs un ekspertu viedokļos “Extra Faktora” 12. sērijā!

2 komentāri

Straujiem soļiem tuvojamies šova finālam, tādēļ dalībnieku stresa līmenis tikai kāpj. Šoreiz “Extra Faktora” raidījumā ielūkojies aizkulisēs, kas norisinājās līdz šova sākumam, satiec ekspertu, vokālo pedagoģi un uzzini skatītāju ieteikumus, kas izteikti sociālajos tīklos!

Ceturtās tiešraides raidījumu sāk vien seši dalībnieki, kuri dažas stundas pirms tiešraides katrs gatavojas, kā vien spēj! Citus satiekam uz vietas savās telpās, citus grimētavā vai turpat, aizskatuves gaiteņos!

Kas interesanti, lai gan skatītājiem nav iespējas ierasties un baudīt “X Faktoru” klātienē, tomēr Diona savā priekšnesumā šādu iespēju sniedza dažiem izredzētiem skatītājiem!

Raidījumā Eduarda Rediko priekšnesumu atrādām “StarFM” balsij Maijai Rozītei! Viņa piekrīt mentora Reiņa Sējāna teiktajam, ka tas bija labākais priekšnesums ceturtajā tiešraidē!

Neiztrūkstoša sadaļa “Extra Faktors” raidījumā – skatītāju simpātijas, antipātijas, kā arī ieteikumi, kurus apkopojam, lai rastu atbildes. Laiks “Twitter” sarunām!

Raidījuma noslēguma satiec Maiju Sējāni, kura ir šova dalībnieku vokālā pedagoģe. Ar viņus tiekamies mēģinājuma laikā, un viņa pastāsta, ar ko ceturtās sezonas dalībnieki atšķiras no iepriekšējiem!

Visu raidījumu iespējams redzēt augstāk pievienotajā video – baudiet!

2 komentāri