Auniem jābūt intelektuāli elastīgiem, Strēlniekiem nevajag ļauties nejaušu cilvēku ietekmei – 5. jūnija horoskops

Klāt 5. jūnijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Tavā darba ceļā gaida saspringti situāciju sižeti, tāpēc laikus sagatavojies. Tev jābūt intelektuāli elastīgam un mobilam, lai spētu operatīvi pieslēgties dažādām informatīvajām telpām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Ja gribi saglabāt savu ietekmi, amatu un citus statusa labumus, kontrolē savas emocijas un kā pirmais neizaicini apkārtējos. Tava zaudētā savaldība var būt augstā krēsla vērta.

Dvīņi

Šodien izvairies no izlēcieniem, turi sevi grožos un neļaujies arī spontāniem emociju uzplūdiem. Tādējādi vari pazaudēt kontroli pār notiekošo gan darbā, gan mājās.

Vēzis

Saglabā savu optimistisko skatu uz dzīvi. Pieņem to, ka visi tavi darbi šodien nevar sadarīties. Gūsti baudu no tā, kas jau sasniegts. Darbā uzsvaru liec uz visas iespējamās informācijas iegūšanu, kas var palīdzēt kāda projekta virzīšanā.

Lauva

Nāksies uzklausīt tavā virzienā raidītus apvainojumus, kuriem būs nenovīdībā un skaudībā gremdētas saknes. Pacelies pāri šai piezemētajai enerģijai, jo tavā pusē ir spēks un taisnība.

Jaunava

Šodien iekšējo nemieru un nepārliecinātību maskēsi ar ārējo mieru un šķietamo vienaldzību. Vairies no slepenas rīcības, kas var izraisīt emocionālus satricinājumus un nevajadzīgas konfrontācijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien būsi līdz kaulu smadzenēm pārliecināts par savu taisnību. Ja esi uzņēmis šo kursu, morāli sagatavojies gan labajam, gan sliktajam variantam. Atbalsts atnāks no tās puses, no kuras vismazāk to sagaidi.

Skorpions

Šodien svarīgos pasākumus un tikšanās plāno uz dienas pirmo pusi, jo pēcpusdienā var nepietikt enerģijas un spēka to veiksmīgai novadīšanai. Būsi ieguvējs, ja tavā arsenālā būs visa iespējamā informācija par jautājumu.

Strēlnieks

Neļauj nevajadzīgai un nesvarīgai informācijai tevi novirzīt no atbildīga darba vai neatliekama pienākuma. Neļaujies nejaušu cilvēku ietekmei, bet parādi savu stingro apņemšanos un mērķtiecību.

Mežāzis

Visus radušos sarežģījumus tev jāmēģina atrisināt saviem spēkiem. Attiecībās jāizvairās no gājieniem, kas var izraisīt emocionālus satricinājumus un nevajadzīgas izskaidrošanās.

Ūdensvīrs

Šodien ar paškontroli būs kārtībā. Sajūtot spriedzes mākoņu tuvošanos, spēsi uzmanību pārslēgt uz citām darbības sfērām. Tev jābūt intelektuāli elastīgam un mobilam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Vēlme pēc spontānas rīcības cīnīsies ar veselo saprātu un apdomību. Radošajā sfērā vajadzētu atgriezties pie darbiem, kuriem vajadzīgs tik vien kā svaigs skats no malas, lai tos palaistu dzīvē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm