tv3.lv

Auniem psiholoģiskā spriedze ietekmēs pašsajūtu, Dvīņiem jāapslāpē aizvainojums – 12. septembra horoskops

Klāt 12. septembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

12. septembrī 7:00

Auns

Psiholoģiskā spriedze ietekmēs tavu pašsajūtu. Iespējams, darbi un vienošanās tiks atcelti vai apturēti, kas ļaus tev pievērsties privātajām attiecībām un ģimenes pienākumiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Cilvēki, uz kuriem visvairāk paļaujies, šodien tev sagādās vislielākos kreņķus. Aizsvilšanās var rasties uz līdzenas vietas tieši tāpēc, ka šie cilvēki tev visvairāk nozīmē, bet savstarpēji līdzsvaroties ir tik grūti.

Dvīņi

Prasme sadzīvot ar citiem šodien var novest strupceļā kādu pasākumu vai plānu, kurā ieguldīta liela enerģija un laiks. Apslāpē aizvainojumus un meklē kompromisus, īpaši ar pretējo dzimumu, kopīgo interešu labā.

Vēzis

Šodien atkal esi pateicību parādā laimīgajam gadījumam, kas tevi izvedīs cauri mazākiem un lielākiem sarežģījumiem. Būsi ieguvējs, ja pārdomāsi notikušo un izdarīsi vajadzīgos secinājumus.

Lauva

Šodien tevi vadīs nevis prāts, bet gan vēlme paspēlēties ar citu sentimentālajām jūtām. Mīlestības vārdā vari iesaistīties kādā riskantā pasākumā. Nemanipulē ar citu nopietnām jūtām.

Jaunava

Šodien turi stingru mugurkaulu visā, kas saistīts ar tavu personīgo dzīvi. Neizrādi vājumu un neļauj ar sevi manipulēt. Vienošanās jāslēdz tikai tādā gadījumā, ja pats esi pilnīgi drošs un pārliecināts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Būsi pārņemts ar kādu ideju vai domu, bet nespēsi saskatīt iespējas tās realizācijai. Meklē iedvesmas gaišās krāsās un uzturies starp gaišiem cilvēkiem, tā uzsūksi pozitīvismu un vairosi darbaprieku.

Skorpions

Tev šodien jādarbojas tajā lauciņā, kurā jūties drošs un kompetents. Vislabāk koncentrēties uz jaunu attiecību un pazīšanās kontaktu veidošanu, protams, ja tādi tevi interesē.

Strēlnieks

Nopietna sagatavošanās un pārdomas pirms gaidāmās tikšanās vai darba intervijas mazinās tavu nedrošību un bailes. Nesteidzies ar lēmumiem un neļauj sevi ietekmēt. Nebaidies atvērt citu dimensiju lūkas savā profesionālajā dzīvē.

Mežāzis

Personīgajās attiecībās nepieļausi laipošanu, kompromisu meklēšanu vai samierināšanos. Ticēsi tikai tam, kas melns uz balta uzrakstīts vai skaidri un gaiši pateikts. Kārto attiecības bez lieciniekiem.

Ūdensvīrs

Šodien piedzīvosi personisko triumfu. Viss, kas parasti jāizcīna un jāpierāda, padevīgi gaidīs tikai tavu ierašanos un tavus uzmanības apliecinājumus. Privātie un profesionālie darījumi būs saistīti ar radošo sfēru. Vari iemantot veiksminieka slavu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien aizstāvēsi savus uzskatus, tuviniekus un visu, kas tev dārgs. Profesionālajā sfērā tavas agrāk pieļautās kļūdas var samazināt tavu ienākumu apjomu. Ja būsi sagatavojies, tā jau ir puse no uzvaras.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm