tv3.lv

Dvīņiem jāatceras par iekšējo inteliģenci, Mežāžiem jākontrolē kategoriskais izteiksmes veids – 29. augusta horoskops

Klāt 29. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

29. augustā 7:00

Auns

Šodien ir iespēja godam un ar peļņu pabeigt kādu iespaidīgu projektu vai darbu, pie kura esi ilgstoši strādājis. Visus tavus ierosinājumus vadība akceptēs bez ierunām, kas neizmērojami uzlabos tavu psihoemocionālo fonu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Pārliecība par sevi var ļoti labvēlīgi iespaidos tavas darbaspējas, bet svarīgi ir šo noskaņu noturēt. Cilvēkos, ar kuriem dali savu ikdienu, ieraudzīsi jaunas rakstura iezīmes – pārsteidzošas.

Dvīņi

Veidojot personīgās attiecības atceries par iekšējo inteliģenci, taktu un patiesu rūpju izrādīšanu. Partnerattiecībās var veidoties situācijas ar pamatotu vai tikai šķietamu greizsirdības piedevu.

Vēzis

Tiksi uzrunāts no ietekmīgu personu puses un vari rēķināties ar viņu atbalstu. Ja meklē finansiālu atbalstu – atradīsi. Pat ļoti godājot un cienot kāda viedokli, gala vārdu atstāj sev pašam. Ja nevari savu nostāju paust ar pienācīgu spēku – notici, ka tevī ir spēks.

Lauva

Vēsā mierā dodies sava izredzētā mērķa virzienā, bet neaizraujies ar pārmērīgu ambīciju un neadekvātu prasību izvirzīšanu. Visas attiecības dibini pēc principa, ka neko jau nevar zināt.

Jaunava

Darbā viss noritēs saskaņā ar taviem plāniem un vēlmēm un ja vēl pagadīsies iespēja pārrunāt atalgojuma jautājumu, vari kalt ceļojuma plānus. Šodien vajadzētu iegādāties lietas, kuras domātas mājas labsajūtas uzlabošanai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien var uznākt neatvairāma vēlme visu fundamentāli un krasi pamainīt – sākot no sava izskata līdz pat savai iekšējai būtībai. To būtību jau diez vai izdosies nomainīt, bet visu pārējo gan.

Skorpions

Sajutīsi jaunu spēku pieplūdumu un pēdējā laika neziņas atkāpsies. Arī apkārtējā pasaule redzēs tevī dzīvību mostamies un piedāvās iespējas, kuru akceptēšanu neatliec uz vēlāku laiku.

Strēlnieks

Rīkojies nopietni, enerģiski un atbildīgi. Uz vadības pārstāvju atbalstu nebūs ilgi jāgaida, viņi jau sen gaidīja no tevis pienācīgu pašpārliecību un ideju, par kuru iestājies.

Mežāzis

Ja atļausies būt lielīgs, uzpūtīgs un pārlieku ambiciozs, visi sasniegumi, kas tev jau gandrīz rokā, izslīdēs no tvēriena. Kontrolē savu kategorisko izteiksmes veidu, jo vari ne pa jokam nokaitināt cilvēkus.

Ūdensvīrs

Ja tev izdodas tikt pie necerētas naudiņas, pārāk nesapriecājies un nesaceries, jo līdzi nāks arī lieli izdevumi un iespaidīga stresa deva. Pierastajos rutīnas darbos sajutīsi zemes sāls piegaršu, kas atmodinās nedaudz noslāpušo interesi par pienākumiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien vēlēsies meklēt baudas un ilgosies pēc dzīves priekiem. Tava dabas dotā piesardzība palīdzēs izvairīties no lielākām nepatikšanām un sava tēla degradācijas gadījumā, ja aiziesi par tālu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm