tv3.lv

Dvīņiem jāgatavojas pārmaiņām, Mežāži uz lietām spēs paskatīties citām acīm – 24. janvāra horoskops

Klāt 24. janvāris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Noteikumi un instrukcijas nespēs ierobežot tavu radošo darboties gribu, vienīgi veselības problēmas var novilkt rokas bremzi. Ātri un atbilstoši reaģējot uz pirmo simptomu parādīšanos, būsi uz pekām ātrāk nekā parasti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Tavos vārdos būs suģestējošs spēks. Izvēlies pareizos vārdus un pareizo mērķauditoriju, lai tava enerģija netiktu izkaisīta vējā. Ja vēlies kaut ko piedāvāt cilvēkiem, pārliecinies, vai viņiem tas ir būtiski svarīgs.

Dvīņi

Šodien gatavojies pārmaiņām, jo diena kā radīta, lai nodotos intensīvam prāta darbam. Priekšniecība var tevi apbalvot, uzticot interesanta projekta vadību, kas pavērs iespēju izpausmes tavai radošajai brīvībai.

Vēzis

Radīsi iespējas apiet visus šķēršļus un sastapsi radniecīgas dvēseles, kuras darīs tāpat. Vienīgie kavēkļi, kas var tevi atturēt no brīvdomīgas rīcības, ir tavi iekšējie aizspriedumi vai neadekvāta piesardzības sajūta.

Lauva

Vismaz virtuāli izraujies no ierastās un jau nedaudz iesīkstējušās vides. Tev vajadzētu ieelpot citu pasauļu un citu kultūru gaisu. Apjautīsi, ka ne tikai materiālajā labklājībā sakņojas dzīves jēga un tās piepildījums.

Jaunava

Ļauj saviem ieradumiem un nelielajām vājībām nedaudz brīvības. Pārāk stingi noteikumi sagrauj tavu individualitāti. Var rasties situācijas, kur veidosies principiāla ideju un domu opozīcija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien vajadzētu strādāt ar tālejošiem plāniem un šobrīd vēl nereālo ideju tvarstīšanu. Ja labi pastrādāsi, nākotne nāks ar lielāku vai mazāku atalgojumu. Ja vēlies labi sadzīvot ar cilvēkiem, centies viņus iepriecināt.

Skorpions

Vari pamainīt savas prioritātes profesionālajā lauciņā. Savukārt dažiem līdzgaitniekiem vari kļūt par iedvesmojošu paraugu. Veidosies auglīga ideju un domu apmaiņa ar skolotājiem, mentoriem un pasniedzējiem.

Strēlnieks

Visas darbības, kur ir vajadzīgs prāta darbs, nepadosies viegli, tomēr rezultāti būs lieliski. Var rasties situācijas, kur veidosies principiāla ideju un domu opozīcija, īpaši ar skolotājiem, pasniedzējiem, konsultantiem un mācītājiem.

Mežāzis

Nepieciešamība pēc svaigiem iespaidiem ņems virsroku pār atturību un aprēķinu. Spēsi paskatīties uz lietām un cilvēkiem sev līdzās citām acīm. Iespējams, šis ir piemērots laiks, lai pamainītu savu vizuālo tēlu.

Ūdensvīrs

Kāds pieredzējis un vecāks cilvēks šodien tevi mudina uz apvāršņu paplašināšanu. Ļaujies šim aicinājumam, ja zinātkāre un darboties griba ir tonusā. Ja neesi pārliecināts, vienkārši ieklausies teiktajā un pieņem zināšanai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien vari atļauties darīt to, ko pats uzskati par aktuālu un interesantu, ja nu vienīgi uzmanies no pasākumiem, kas var pabojāt tavu veselību. Vari panākt vēlamo, iesaistoties neformālos pasākumos un kontaktos ar intelektuāliem cilvēkiem.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm