tv3.lv

Dvīņiem jāieklausās citu pieredzē, Lauvām jādisciplinē prāts – 8. augusta horoskops

Klāt 8. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

8. augustā 7:00

Auns

Šodien nevajadzētu būt lielam individuālistam un demonstrēt neatkarības pārākumu. Ja ap tevi ir cilvēki, uz kuriem var paļauties, neliec visu atbildību par darbu uz saviem pleciem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Jo vairāki sagaidi no citiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Ja saviem dārgajiem un mīļajiem cilvēkiem veltīsi pareizos vārdus un neuzlūkosi viņus no saviem augstumiem, piedzīvosiet harmonisku piektdienas novakari.

Dvīņi

Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē jebkura jautājuma kontekstā. Iespējams, daži no taviem principiem un par rutīnu kļuvušie ieradumi piedzīvos izgāšanos. Jāsaglabā sevi cienoša stāja.

Vēzis

Ļaujot vaļu pašizpausmei un nenobīsties, ja saņemsi neadekvātu reakciju. Profesionālajās attiecībās spēja pārliecināt būs visa pamatā un no šīm praktiskajām iemaņām arī veidosies veiksmes formulas un iepriecinošo ciparu virtenes.

Lauva

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku lieliem intelektuālā komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar darbabiedriem var sasniegt kritisko robežu, kas var novest pie tavas amata atbilstības apšaubīšanas.

Jaunava

Šodien tev nepieciešams ar godu izkulties no nepatīkamām sarunām, īpaši par finansēm. Tava reputācija darbā var kristies vai piedzīvot kaut ko līdzīgu hakeru uzbrukumam. Nepārdzīvo, jo drīz viss normalizēsies un stabilizēsies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Katra sava darbība būs skrupulozi jāpierāda un jāargumentē. Apelē pie sava intelekta un prāta spējām un liec tās lietā, lai atbrīvotos no kaitinošajiem izaicinājumiem.

Skorpions

Šodien jebkuru darbu un izklaidi plāno īpaši rūpīgi. Neiesaisties riskantos darījumos un attiecību piedzīvojumos. Domstarpības un pārmetumus ģimenē var izlīdzināt izrādot rūpes un īpašu gādību.

Strēlnieks

Izvairies no cilvēkiem, kuri gribēs tevi izmantot apmaiņā pret savu atbalstu. Izvairies no palīdzības pieņemšanas, ja darījumu partnerus labi nepazīsti. Lietišķajās darīšanās labāk turēties pie stingra protokola, nevis ļauties improvizācijām.

Mežāzis

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos. Neformālā pasākumā nepalaid garām iespēju satuvināties ar kādu cilvēku.

Ūdensvīrs

Jebkura šodienas aktivitāte prasīs no tevis smagu darbu un piespiešanos. Tomēr rezultāti neatbildīs tavām cerībām. Saņemsi tiešus un nepārprotamus pārmetumus par savu runas manieri, tāpēc attīsti spēju korekti un adekvāti izteikties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Turies pie zemes.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm