tv3.lv

Dvīņiem šodien uzsāktās lietas ies no rokas, Lauvām laiks dzīvē ieviest ko jaunu – 16. maija horoskops

Klāt 16. maijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien tevī vēl ir daudz spēka, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par savām privātajām darīšanām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Tevī šodien daudz iekšēja nemiera, tāpēc pacenties to izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas izcilās runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Dvīņi

Tev šī izrādīsies smaga darba un liela enerģijas patēriņa diena. Ja latiņu esi uzstādījis tik augstu, tad pacenties to arī pārlēkt. Šodien uzsāktās lietas veiksmīgi risināsies un sagādās gandarījumu.

Vēzis

Kāda ļoti svarīga un personīga tikšanās var noteikt visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā sadarbībā ir iesaistītas vismaz divas puses, tāpēc centies pieņemt, ka tavs viedoklis ir tikai puse no kopējā.

Lauvas

Maņas signalizēs, ka pienācis laiks savā dzīvē ieviest kādas korekcijas vai jauninājumus. Uzlabojumi mājas vidē vai sajūtu atsvaidzināšana kļūs par galveno šodienas nepieciešamību.

Jaunava

Loģika apvienojumā ar intuīciju darīs brīnumus. Veiksmīgi vadīsi pārrunas un konsultēsi visās iespējamās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir neapgāžamas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Tavs prāts būs aktīvs un, galvenais, izdomāto spēsi arī adekvāti nokomunicēt. Apkārtējie būs īpaši draudzīgi noskaņoti, tāpēc vari izmantot šo izdevību un pavēstīt arī kādus nepatīkamus jaunumus.

Skorpions

Ja vēl neesi izlīdzis ar saviem līdzcilvēkiem, būsi miermīlīgi noskaņots un viegli noslēgsi pamieru. Izrādi interesi par citu idejām un ieklausies svešos viedokļos. Savējo viedokli paturi pie sevis.

Strēlnieki

Tava spēja sarunāt, vienoties un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Velti sevi intelektuālām nodarbēm, jo šodien uzskicētie plāni sola labus panākumus to realizācijā.

Mežāzis

Vari veiksmīgi izpausties kādā spontānā eksperimentā, kā arī ir iespējas paust savas romantiskās simpātijas pretējam dzimumam, viegli flirtējot vai saņemot dūšu un uzaicinot uz vakariņām.

Ūdensvīrs

Emocionāli izaicinošs noskaņojums tev ļaus gāzt kalnus, bet šodien tu tiešām paspēsi to, ko visu pavasari vilki garumā. Mācības, sarunu vešana un dokumentu sagatavošana ies kā no rokas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Lai arī prāts klejos citos laukos, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz apsolītais. Grūtības sagādās pieturēšanās pie striktiem noteikumiem, normu ievērošana vai instrukciju lasīšana.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm