Auni var saņemt priekšniecības atbalstu, Ūdensvīriem laba diena finanšu plānošanai – 1. februāra horoskops

Klāt 1. februāris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Esi drošs, ka saņemsi bosu un priekšnieku atbalstu. Viņi par tevi aizbildīs ilgstošās sadarbības un senās pazīšanās vārdā. Izvēlies pareizo attieksmi visās ar darba attiecībām saistītajās situācijās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Meklēsi stabilitāti, paredzamību un pazīstamu vidi, kurā varēsi justies droši. Nākotnes plānos nebūs vietas gadījuma iegribām, intrigām un mirkļa vājumam.

Dvīņi

Meklēsi piepildījumu dažādās ne pārāk nopietnās nodarbēs un blakus darbos, kas beigu galā var izpausties nesaprotamā tukšuma un vilšanās sajūtā. Ieteicams turēties pie pamatpienākumiem un stingras dienas kārtības.

Vēzis

Savu pašapziņu pabarosi ar mīļoto cilvēku uzmanības apliecinājumiem. Vari sajusties garlaikots, ja šodien jāveic monotons un vienmuļš darbs, kas neļauj pienācīgi sadedzināt uzkrāto enerģiju.

Lauva

Ja būsi viegli ietekmējams un ļausies aizvainojumiem, tavs garastāvoklis valdīs par dienā notiekošo. Centies saglabāt savu neatkarīgo stāju un mugurkaulu lietišķajās attiecībās.

Jaunava

Šodien laikā pārbaudītām attiecībām būs liels svars. Ja esi pārliecināts par sevi un savu partneri, nekas nevarēs sašķobīt jūsu savienību. Reizēm pacietība un gudra piekāpšanās ir vislabākais, kas tev dots.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien tev pietrūkst action sajūtas. Ja tevi pārņem sajūta, ka diena nelietderīgi izniekota, paskaties uz notiekošo no cita skatu punkta. Uz notiekošo var paraudzīties vismaz no četrām debess pusēm.

Skorpions

Ieradumi un pieradumi diktēs tavu darbību. Pat ja būsi ne pārāk apmierināts ar notiekošo, izvēlēsies vienmēr drošā rīcības plāna pieeju. Protams, tie būs tavi noteikumi, kurus citiem nāksies akceptēt.

Strēlnieks

Pievēršoties un atceroties sadzīves pienākumus, pasargāsi sevi no nevajadzīgiem pārsteigumiem un negaidītiem uzbraukumiem. Ģimene sniegs garīgu atbalstu un palīdzību finansiālās grūtībās.

Mežāzis

Tavi sasniegumi, atbildība un nosvērtība ir nosacījums, kāpēc šodienas vētras tevi gandrīz neskar. Neviens neiedrošināsies nostāties pret tavu mierīgo pārliecību un loģiku.

Ūdensvīrs

Laba diena, lai saplānotu visas finanšu operācijas – gan profesionālās, gan personīgās. Izšķērdībai jābūt samērojamai ar taviem ienākumiem, reputāciju un amata statusu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien nevairies un nebaidies no veselīgas konkurences. Tavas pozīcijas ir neievainojamas. Tava reputācija tikai paaugstinās un tevis izvēlētās metodes un rīcība iegūst atbalstītājus.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm