tv3.lv

Auni var pazaudēt labu iespēju, Lauvas saņems dāsnus simpātiju apliecinājumus – 1. jūlija horoskops

Klāt 1. jūlijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

1. jūlijā 7:00

Auns

Kā nu gadīsies, kā nē, bet vari noniecināt kādu labu iespēju vai izklaides perspektīvu. Notikumu kopainu vajadzētu tvert caur jaudīgu dzīves filozofijas teleskopu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Uzkarsušajās situācijās vajadzētu būt piekāpīgākam un elastīgākam, tā iegūsi cienījama cilvēka autoritāti. Droši vari palielināt fizisko un mentālo slodzi un enerģija vēl pāri paliks.

Dvīņi

Kādu laika devu velti atvaļinājuma vai brīvdienu plānošanai, īpašu vērību veltot kompānijas izvēlei. Iemantosi kāda cilvēka respektu, kas norādīs uz viņa uzticību un emocionālo pieķeršanos.

Vēzis

Apstākļi nāks tev talkā, tomēr nedaudz arī pašam būtu jāizrāda iniciatīva, lai košās iespējas neizbalē. Nepārsteidzies ar cilvēku sagrupēšanu labajos un sliktajos personāžos, vari piedzīvot lielo atklāsmes brīdi.

Lauva

Šodien saņemsi dāsnus simpātiju apliecinājumus un arī pašam nevajadzētu skopoties, jo tevis dotais daudzkārt atmaksāsies. Lietišķās attiecības var pāraugt draudzībā un sadarbības partneris piedāvās uzņemties daļu no tavām saistībām.

Jaunava

Lai navigācija caur jokainajiem dienas notikumiem būtu veiksmīga, atsakies no prāta racionālās daļas un ieslēdz intuitīvo un juteklisko. Paļaujies uz savu iekšējo vērtību sistēmu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Tev spīdēs veiksmes zvaigzne kādā puslegālā vai slepenā darījumā. Intuitīvi spēsi saost briesmas vai zaudējumus un no tiem veikli izvairīties. Ja pārstāvēsi drauga vai radinieka intereses, tad tikai likumīgiem paņēmieniem.

Skorpions

Šodien vari nodoties sev vien saprotamās un zināmās patiesības meklējumiem, paust savus uzskatus par mīlestību, reliģiju un dzīves jēgu. Būs vieglāk, ja to darīsi bez pārliekas nopietnības.

Strēlnieks

Prāts šodien nesīsies uz jokiem, amzieriem un visādām neordinārām izdarībām. Tas palīdzēs vieglāk paraudzīties uz bēdīgo naudas jautājumu vai pat saskatīt jaunas iespējas kaut kur tālumā.

Mežāzis

Nekāds pieticīgais šodien nebūsi, bet pašam šķitīs, ka tie tādi nieki vien ir. Pārliecība, ka mīļotajiem, bērniem un pārējam radu pulkam būtu laimē jāplaukšķina, uz tavām izdarībām noskatoties, padarīs tevi labākajā gadījumā smieklīgu.

Ūdensvīrs

Visi no tevis gaidīs finansiālu atbalstu vai kādu citādu palīdzību. Bet šī ir arī ļoti labvēlīga diena, lai pats lūgtu palīdzību, īpaši profesionālās darbības paplašināšanai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Dziļu pārdomu un slepenu nodomu laiks. Dzenot jokus un bārstot piezīmes, novērsīsi citu uzmanību no nopietnajām personīgajam mīklām, kuras šķetināsi slepus un vienatnē.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm