Vēžiem jāceļ gaismā savi talanti, Ūdensvīri var iekulties neveiklās situācijās – 1. jūnija horoskops

Klāt 1. jūnijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Apbruņojies ar drosmi un uzņemies papildu slodzi, neskatoties uz vēlmi izbaudīt skaisto un garo vasaras vakaru. Tikai tā tu varēsi saraut iekavēto un iegūt papildu punktus savu priekšnieku acīs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodienas idejas un plāni nebūs dzīvotspējīgi, tāpēc nesāc dalīt vēl nesaņemtu naudiņu. Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi labu izdevību, un nepaskrien garām kādam cilvēkam, kurš tevi jau sen gaidījis.

Dvīņi

Šodien, lai tiktu galā ar nomācošo smaguma sajūtu, savu pienākumu sarakstā atrodi darbus, kuri vairāk padodas vai aizrauj. Iespējams, būsi uzņēmies pārāk daudz darbu, ar kuriem nespēsi tikt galā.

Vēzis

Šodien būsi ieguvējs, ja izturēsies dabīgi un būsi patiess – neslēpsi savas simpātijas, nepārspīlēsi vai nenoniecināsi savus sasniegumus. Neatstāj novārtā un cel gaismā savus talantus.

Lauva

Šī ir viena no dienām, kad darīsi visu iespējamo un neiespējamo, lai izvairītos no darbiem, kas tiešām svarīgi. Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo neprognozējamībā ir tavs spēks.

Jaunava

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas atmosfērai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Savu mērķtiecību un tiekšanos pēc rezultāta būs jāpielāgo citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tevi var nedaudz sakaitināt un izsist no līdzsvara.

Skorpions

Neviens tevi nepiespiedīs ievērot visādas standarta procedūras un stingru grafiku. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot, bet darīsi, kā pats būsi izdomājis, un gribēsi visu pēc sava prāta un ieskatiem.

Strēlnieks

Neaizmirsti par tavu mīļoto un tuvo cilvēku vajadzībām, tās var izrādīties tikpat svarīgas kā tavi paša plāni. Ieslēdz savu pielāgošanās prasmi un respektē citu vēlmes.

Mežāzis

Ja šodien ieguldīsi maksimumu no savas dzīves enerģijas, neaiziesi tukšām rokām. Nedebatē ar cilvēkiem, kuri var ietekmēt tavu labklājību, bet labāk iekļaujies viņu redzējumā par notiekošā lietu kārtību.

Ūdensvīrs

Tev šodien gribēsies atsvaidzināt dzīves krāsas, bet, to darot, vari iekulties neveiklās, pat divdomīgās situācijās. Tavs glābējs un izpalīgs būs lieliskā humora sajūta un ironiskais prāts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien piedzīvotās emocijas ir stipri virspusējas un nekādus nospiedumus tevī neatstās. Tomēr tu pamanīsies citus aizkaitināt ar savu izklaidību un nesaprotamajām noskaņojuma svārstībām.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm