tv3.lv

Auniem var nākties maksāt par agrākām kļūdām, Vēžiem ieteicams nepārpūlēties – 1. septembra horoskops

Klāt 1. septembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

1. septembrī 7:00

Auns

Mājās izvairies no bērnu aizskaršanas bez pamatota iemesla. Neesi mantkārīgs un ļaunatminīgs, lai katrs pats nomaksā savus parādus. Tev var nākties nomaksāt morālos un arī materiālos parādus par agrāk pieļautām kļūdām, ja tādas pieļautas tavā dzīvē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodien diezgan viegli varēsi atbrīvoties no kādām saistībām vai atbildības sloga, kurš tavu dzīvi ir ievērojami pabendējis. Vairies no manipulācijām, pieņemot lēmumus un veicot pārliecināšanas darbus.

Dvīņi

Šodien ieteicams atslābinošs un relaksējošs režīms, lai nepārpūlētos un pasargātu sevi no kādas kaites uzliesmojuma. Radikāliem un sasteigtiem lēmumiem nebūs dzīvotspējīgas nākotnes.

Vēzis

Attīsti savas intuīcijas un notikumu seku paredzēšanas spējas. Galvu izvēdini aktivitātēs, kur nodarbināts ķermenis, nevis prāts. Ieteicams nepārpūlēties un piedomāt par savas veselības uzlabošanu.

Lauva

Šodien tev jāmēģina izvairīties no pārliekas bardzības, īpaši saskarsmē saviem bērniem un tiem, kuru dzīves vari ietekmēt. Pieļauj iespēju citiem kļūdīties un pašiem arī savas kļūdas labot.

Jaunava

Tava bagātā iekšējā pasaule šodien meklēs izpausmes veidus un to vislabāk izdarīt radošā darbā. Mēģināsi netradicionālas pieejas darba vidē, kā arī komunikācijā ar cilvēkiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Lai veidotu garīgo spēku rezerves, kuras tev būs vitāli nepieciešamas, rudens cēlienam sākoties, centies apmeklēt kultūras pasākumus. Mūzikai un psiholoģiskai literatūrai būs īpaši labvēlīga ietekme uz tavu mentālo pasauli.

Skorpions

Tavā dzīvē atkal uzradīsies cilvēks, kurš reiz tevī saskatīja tās īpašības, kuras citiem bija slēptas. Šī cilvēka klātbūtne tev palīdzēs atbrīvoties no šaubām un stimulēs dzīvesprieku.

Strēlnieks

Rādās, ka šī būs veiksmīga diena, lai veiktu un it īpaši nobeigtu darījumus ar nekustamo īpašumu. Vēlams jebkuru darbu novest līdz kaut kādam rezultātam un izbeigt ievilkušās diskusijas un debates kādā jautājumā.

Mežāzis

Beidzot pienācis labvēlīgs laiks salauztu siržu saremontēšanai un pieraudāto kabatas lakatiņu žāvēšanai. Vislabāk palīdzēs dziļas un intīmas sarunas. Ja dzīvē lūkojies pēc pārmaiņām, ir samērā reāla iespēja tās piedzīvot.

Ūdensvīrs

Šodien gaisā vēdīs nebijis satraukums. Tavā personīgajā dzīvē pienācis pārmaiņu brīdis, kuru veicinās jaunās pazīšanās. Jebkurā gadījumā, neaizmirsti tos, kuri reiz ir bijuši līdzās grūtos brīžos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Padomā par iespēju atpūsties un atjaunot spēkus. Samazini ātrumu skrējienā un neuzņemies papildus pienākumus, jo var nepietikt spēka, kas var novest pie kādas hroniskas kaites uzliesmojuma.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm