tv3.lv

Svariem jāizvairās no romantiskiem randiņiem, Mežāžiem nevajadzētu uzņemties iniciatīvu – 10. augusta horoskops

10. augustā 7:00

Klāt 10. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Tā kā parasti nesteidzies meklēt drauga plecu komplicētās situācijās, šodien varētu tā izņēmuma reize. Drauga skats no malas palīdzēs sakārtot tavas domas gan par darba attiecībām, gan ieviesīs kādu skaidrību personiskās dzīves krustcelēs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Tevi sagaida iedvesmojošas pārmaiņas personīgajā dzīvē un sabiedriskajā statusā. Sen nebijusi harmonija valdīs sadarbībā ar pretējo dzimumu, tāpēc šī situācija jāizmanto profesionālo lietu nokārtošanai.

Dvīņi

Šodien meklē kādus kompanjonus, dodoties darba vai personīgajās darīšanās. Viņu padoms izšķirošā brīdī var tevi izglābt no lielākas ķibeles vai materiāliem zaudējumiem.

Vēzis

Šodien vari tikt atalgots par savu neizsīkstošo entuziasmu un kaislību uz savu darbu. Neadekvāta komunikācija vai nepareiza ziņu vai norāžu interpretācija var radīt nopietnus sastrēgumus darba procesā.

Lauva

Personīgajā dzīvē jāuzmanās no maznozīmīgiem sīkumiem, jo tieši sīkumos būs labas saskarsmes jēga un būtība. Pateicoties tavai personības tiešajai sadarbības manierei, darba frontē notikumi risināsies pozitīvi.

Jaunava

Ja tevi sasniedz brīdinošas ziņas, vari tās ignorēt un būsi ieguvējs. Tavas personības attīstības iespējas būs atkarīgas no jauno tehnoloģiju un informācijas lauku apgūšanas prasmēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien izvairies no romantiskiem randiņiem, jo pastāv iespēja nesaprasties sīkās un šķietami maznozīmīgās lietās. Nemeklē arī jaunas pazīšanās ar iespēju lāpīt kādu sirds sāpi. Vislabāk būtu nodoties sevis pilnveidošanas neizsmeļamajām iespējām.

Skorpions

Liels enerģijas pieplūdums un vēlme par katru cenu iepatikties var pamudināt tevi uz ne visai godīgu metožu izmantošanu. Centies nobalansēt uz pieļaujamā robežas un neprovocē līdzcilvēku sašutumu.

Strēlnieks

Sarunāšanās un arī citas saziņas formas tev šodien neies no rokas. Būsi ārkārtīgi tiešs un kategorisks, kas var nepatikt sarunu biedriem, īpaši ja viņi ir tavi kolēģi un kur nu vēl priekšnieki. Uzmanies no apmaldīšanās informācijas plūsmā.

Mežāzis

Šodien profesionālajā sfērā nevajadzētu aizrauties ar iniciatīvām, bet gan ar detaļām īpašu uzmanību pievēršot jaunajiem vadības rīkojumiem vai norādēm, kuras nedrīksti atļauties ignorēt.

Ūdensvīrs

Uz šodienu neplāno ne biznesa, ne romantiskos randiņus, jo izpaliks jebkāda spēja saprasties un vienoties. Komunikācijā būs tendence pāriet uz augstiem toņiem, īpaši jautājumos, kuri skars darba principus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Tevi var mēģināt ietekmēt cilvēki, kuru pakļautībā atrodies, bet tas notiks neuzkrītoši. Nepievērs uzmanību šīm manipulācijām, bet arī centies nekļūdīties savu tiešo pienākumu veikšanā.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm