tv3.lv

Dvīņiem neuzmanības dēļ iespējamas ķibeles, Jaunavām izdosies veiksmīgi ieguldījumi – 10. jūlija horoskops

Klāt 10. jūlijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

10. jūlijā 7:00

Auns

Tavas svētdienas perspektīvas izskatās cerīgas un ar ievērojamu romantisma devu. Amoriskie piedzīvojumi pat solās būt ar pozitīvām un tālejošām sekām. Saposies un noskaņojies uz romantisko vilni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodien ieteicams noorganizēt kādu tikšanos ar veciem un arī jauniem draugiem. Jebkuri pasākumi, arī riskantie, izvērtīsies laimīgi. Ja notiekošais beigsies ar kādu mācību vai atziņu, tā nebūs sāpīga, bet drīzāk brīdinoša.

Dvīņi

Kādas sadzīviskas ķildas ar tuviniekiem dēļ var nākties mainīt plānus šodienai, kā arī atteikties no dažiem izdevīgiem izklaides variantiem. Neuzmanības dēļ var gadīties ķibeles, tāpēc esi modrs un piesardzīgs.

Vēzis

Šodiena ir piemērota, lai nomierinātos un savestu kārtībā savas domas un emocijas. Personīgajā dzīvē izvairies no dualitātes, kā arī no pārlieku lielas dinamikas. Saņemtās ziņas var mainīt tavus kultūras pasākumu plānus.

Lauva

Šodienas notikumus nevarēsi ietekmēt, bet iespējams tas ir uz labu. Sanāks iepazīties ar jauniem cilvēkiem, kuri var izteikt vilinošus piedāvājumus. Nesteidzies ar atbildi, redzēs, kā nākamnedēļ viss izskatīsies.

Jaunava

Ja esi nodomājis kaut ko iegādāties, dari to šodien. Tev izdosies veiksmīgi pirkumi un būsi gandarīts par veiksmīgajiem naudas ieguldījumiem. Neaizmirsti par dotajiem solījumiem attiecībā uz šim brīvdienām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien gan pacenties runāt patiesību vai gandrīz patiesību. Arī mazās viltībiņas un svētie meli ir jāizslēdz no sava instrumentu arsenāla. Var nākties saskarties ar sagrozītu realitātes interpretāciju no tava partnera vai tuvinieku puses.

Skorpions

Ja mēģināsi kādam atklāt savas jūtas, vēro uzmanīgi, kas notiek un kā reaģē tavs uzmanības objekts. Paturi pie sevis absolūtās atklāsmes, lai pagalam nesamulsinātu un neaizbiedētu savu iecerēto.

Strēlnieks

Šodien tevī un apkārtējos daudz optimisma un košu krāsu. Tomēr pārāk neaizraujies ar procesu un notikumu izskaistināšanu un atceries par to jēgu un mērķiem, kurus gribi sasniegt.

Mežāzis

Nevēlēšanās domāt un runāt par rītdienu vai tuvākā laika problēmām var kļūt par nesaprašanās cēloni. Tomēr ar optimistisku attieksmi izdosies situācijas labot un viegli pāriet pie patīkamākām tēmām.

Ūdensvīrs

Tavas pārliecināšanas spējas būs ar burvju mākslinieka elementiem, kas ļaus pašu nelabo piedabūt papūlēties tavā labā. Rēķinies ar draugu un paziņu atbalstu jūsu kopīgajās avantūrās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Tikai visneatliekamāko problēmu risināšana ir neapspriežama un neatliekama. Viss pārējais var pagaidīt un ir pat ieteicams to darīt. Neplāno tikšanās ar cilvēkiem, kuri var kaut kādā mērā sagandēt tavu dzīvi.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm