tv3.lv

Dvīņiem jāuzmanās no provokācijām, Jaunavām nav ieteicams uzsākt ko jaunu – 11. janvāra horoskops

Klāt 11. janvāris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Darba vide stimulēs aizkaitināmību, demonstratīvu durvju ciršanu un padoto terorizēšanu. Ja pats esi padotā krēslā, būtiski ir sēdēt klusi un nedīdīties, jo vari saņemt izsaukumu sniegt paskaidrojumus un rājienus. Nerādīšanās ir visieteicamākā taktika, risinot profesionālos jautājumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Esi tālredzīgs, nosvērts un skaidru prātu risini naudas jautājumus. Nespēja nosēdēt uz vietas un mētāšanās no vienas problēmsituācijas pie otras sagādās vislielākās raizes.

Dvīņi

Tavs šodienas moto – neļauties provokācijām. Jo lielāka būs tava paškontrole, jo ātrāk tiksi galā ar aizkaitinājumu. Neizrādi savu vājumu vai nezināšanu un atrodi kādu argumentu, lai strīdīgos jautājumus atliktu uz citu dienu.

Vēzis

Tavā ceļā var gadīties cilvēki ar sagādātiem argumentiem, kas var nopietni kompromitēt tavus priekšlikumus vai plānus. Būs vēlēšanās ieņemt kategorisku nostāju un pārspīlēt vai izfantazēt nebijušo.

Lauva

Ja šodien aizskars tavas vājās vietas, uzsprāgsi kā jaungada salūta raķete un dzirksteles lidos uz visām pusēm. Tiks gan vainīgajiem, gan nejaušiem garāmgājējiem.

Jaunava

Šodien nav ieteicami nekādi jauni un radikāli uzsākumi. Samierinies ar piedzīvotajiem zaudējumiem un visu enerģiju koncentrē vispārējā līdzsvara atgūšanai dzīvē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Noskaņojies uz filozofisku pieeju visām dienas norisēm – neatliekamajiem darbiem, konfliktu risināšanai ar kolēģiem un medicīnisku procedūru apmeklējumiem. Savaldīts temperaments palīdzēs saglabāt reālistisku skatu.

Skorpions

Attiecības tuvā vidē skaidrosi no pozīcijas “es” un “pārējie”. Būs vēlēšanās ieņemt kategorisku nostāju un pārspīlēt vai izfantazēt nebijušo. Glābiņu var meklēt kādā kopējā baudīšanas pasākumā.

Strēlnieks

Lai kā tevi kaitinās ierobežojumi, noteikumi un aizrādījumi, šodien tieši šo priekšrakstu ievērošana tev palīdzēs nesavārīt ziepes un nenoraut kāda darba izpildes termiņu.

Mežāzis

Šodien jāizvairās no visādiem izaicinātājiem un provocētājiem. Neiecietība var būt par iemeslu šodienas saskarsmes izpausmēm. Būs vēlēšanās ieņemt kategorisku nostāju un pārspīlēt vai izfantazēt nebijušo.

Ūdensvīrs

Ja šodien pieņemsi kategoriskus un galīgus lēmumus, var nebūt atpakaļceļa. Tāpēc izdari pareizo izvēli un nezaudē pacietību, jo strīdi būs neizbēgami. Neizrādīšanās ir visieteicamākā taktika, risinot profesionālos jautājumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivs

Nemēģinu kaut ko uzsākt uz savu roku. Ja tu esi kāda uzņēmuma pārstāvis, darbojies saskaņā ar tā izvirzītajiem noteikumiem. Neveiksmes gadījumā tas tevi pasargās un aizstāvēs kritiskās situācijās.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm