tv3.lv

Svariem sarežģījumi koncentrēties, Jaunavām cītīgi jāveic mājas darbi – 13. augusta horoskops

Klāt 13. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

13. augustā 7:00

Auns

Visas neplānotās izmaiņas gan personīgajā, gan sadzīviskajā sfērā būs tikai uz labu un ar lielu pievienoto vērtību. Jaunajiem apstākļiem adoptēsies viegli un, neskatoties uz kāda pielieto darvas pilienu, rītdienu gaidīsi gana optimistiski noskaņots.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām. Sadzīves attiecībās nepieļauj varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Dvīņi

Vari piedzīvot lielas pārmaiņas attiecībās ar savu partneri. Tev ir jābūt reālistam un ļoti pārliecinoši jāaizstāv sava nostāja kopdzīves vai kopdarbības jautājumā. Nedrīksti ļauties aizskarošiem un otru nonicinošiem vārdiem.

Vēzis

Izmaiņas, pārmaiņas un visu jauno nevēlēsies ielaist savā dzīvē. Mēģināsi izlikties, ka nekas tāds nenotiek, bet, ar vai bez tavas līdzdalības, dzīve ieviesīs pa kādam pārsteigumam.

Lauva

Viss šodien sastrādātais un demonstrētais atstās tiešu iespaidu uz tavām nākotnes izredzēm gan sadzīvē, gan personīgajā dzīvē. Jaunas savienības starts var aizkavēties un tikai priecājies par to.

Jaunava

Viss, kas tev šodien būtu darāms, lai iegūtu cerēto – cītīgi jāveic mājas darbi. Visas sadzīviskās neskaidrības ir jārisina uz karstām pēdām. Uzņemies pienākumu un atbildību sadalītāja funkcijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Tavs dienas smaguma punkts skars visus jautājumus, kuri attiecas uz ģimenes kustamo un nekustamo īpašumu. Būs sarežģīti koncentrēties uz pienākumu veikšanu, tāpēc mēģini vienoties par labu atpūtai.

Skorpions

Šī diena ir ļoti svarīga, lai tu varētu sevi sagrupēt un sagatavot jaunu uzdevumu veikšanai. Praktisko realizāciju sāksi ar septembri, kad pieaugs enerģija un peļņas intuīcija.

Strēlnieks

Šodien ļoti individuāla rīcība nenodrošinās tev panākumus. Izpēti visus ideoloģiskos, juridiskos, emocionālos partnerības aspektus, jo tikai kopdarbība tādās sfērās kā īpašumi, intelektuālā radošā darbība, sniegs ilgi cerēto peļņu.

Mežāzis

Nepieļauj savas ietekmes demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds mājinieks, kaimiņš vai mīļotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to “pa smuko” un mierīgi.

Ūdensvīrs

Notiekošais ietekmēs tavu pašapziņu, ambīcijas, reputāciju. Nodomiem pirms runāšanas jābūt labiem. Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Tavā galvā šobrīd rosās desmitiem ideju, kuras gaida starta šāvienu. Dzīvē tās laid pa vienai, jo pretējā gadījumā, nepietiks radošās enerģijas, lai visu paspētu un novestu līdz galam.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm