tv3.lv

Vēžiem veiksies romantikā, Skorpioniem būs iespēja labot agrāk pieļautās kļūdas – 13. jūlija horoskops

Klāt 13. jūlijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

13. jūlijā 7:00

Auns

Visas priekšrocības, ko šodiena piedāvā personīgajā dzīvē, nepaslinko pilnībā izmantot. Sadarbojies ar saviem ceļa rādītājiem loģiku un aprēķinu, kuri tevi aizgādās īstajā vietā, īstajā laikā un pie īstā cilvēka.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodien vajadzētu pieskatīt savus kustamos un nekustamos īpašumus no garnadžiem un viltus mākleriem. Bet uz jauniem īpašumiem pat neskaties, jo neizbrienamie maldu ceļi garantēti.

Dvīņi

Sargies no tev veltītām pārāk slavējošām runām un viltīgiem komplimentiem. Neļauj savām vājībām vai kāda cita vājībām nomākt patieso cilvēku centienus tavā labā. Šodien kaut nedaudz uzticies loģikai un veselajam saprātam.

Vēzis

Šodien tev veiksies romantikā, jaunu personīgo sakaru dibināšanā, flirta mākslā un citās mākslās no šī klāsta. Ļoti pragmatiska pieeja šiem jautājumiem pavērs iespēju uzlabot tavu finansiālo situāciju un sirsnīgi nosvinēt savu gaidāmo dzimenīti!

Lauva

Šodien piestrādā pie savas labsajūtas visplašākajās tās izpausmēs. Neatliec ārsta vizīti darba dēļ, atceries, ka darbam vajadzīgs veselīgs darītājs. Tāpēc drošu prātu veic savas veselības diagnostiku un nepieciešamos restaurācijas darbus.

Jaunava

Saskarsmē demonstrē savus organizatora un plānotāja talantus, ko arī kolēģi un līdzcilvēki nespēs ignorēt. Šodienas tikšanās kardināli pamainīs tavus ilgtermiņa centienus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien vairies no citu cilvēku pārlieku lielas ietekmes, pat ja viņu nodomi ir viscēlākie. Tādējādi vari sajusties emocionāli ietekmēts, kas savukārt tevi nomāks. Pārlieku augstus mērķus šodienai neizvirzi, jo rīt tevi var saistīt pavisam citi tālumi.

Skorpions

Šodien tev ir dota iespēja atgriezties kādā situācijā un labot pagātnē pieļautās kļūdas. Visu noteiks runāšanas, dzirdēšanas un kompromisu māksla, lai galu galā nonāktu pie vēlamā kopsaucēja.

Strēlnieks

Laiku, kuru pazaudēsi vai izšķiedīsi šodien, nebūs iespējams atgūt. Tāpēc neiznieko šo dārgo resursu otršķirīgiem sīkumiem vai tukšām runām. Iespējams, nāksies izšķirties starp slepenu baudu un statusu sabiedrībā.

Mežāzis

Šodien neatmet ar roku pasākumiem, kuri šķietami nesola izdošanos. Ar neatlaidību var kalnus gāzt pat bez smagās tehnikas. Attiecībās neļauj sevi locīt visiem vējiem, saglabā savu mugurkaulu nelokāmu un tikai savai apziņai pakļautu.

Ūdensvīrs

Izvairies risināt juridiskus un tiesu jautājumus, jo pastāv iespēja šajos strīdos iziet kā zaudētājam. Saskarsmē ar pavisam tuviem cilvēkiem, pacenties radīt sajūtu, ka viņi ir īpaši un neaizvietojami.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Pat visierūsējošākie darījumi šodien sola labu izdošanos. Tavas personīgās pievilcības un komunikācijas augstais līmenis palīdzēs atmūķēt visas aizslēgtās durvis. Mīlas attiecībās tik gludi neklāsies un vari piedzīvot arī noraidījumu.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm