tv3.lv

Vēžiem jāfokusējas uz galveno, Ūdensvīriem jāvairās no spontāniem emociju uzplūdiem – 13. septembra horoskops

Klāt 13. septembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

13. septembrī 7:00

Auns

Katra tava darbība var izraisīt plašas diskusijas un iesaistīsies pat tie, kuriem ar to nav nekāda sakara. Tava karjera var kļūt par karsti apspriežamu tematu. Vai tu iesaistīsies polemikā, atkarīgs no tavas emocionālas noturības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Darbā būs vēlme visiem pierādīt, ka viens pats ar visu vari tikt galā. Emocionāli uzbudinājumi neļaus noturēt fokusu uz iesākto darbu. Mētājoties no vienas galējības otrā, neko daudz nesadarīsi.

Dvīņi

Ja tev apnicis līdzšinējais dzīves modelis vai aizskar sabiedrībā notiekošais, nekurni, bet maini kaut ko. Tie varētu būt jauninājumi, kuriem ilgi esi pretojies. Izdari kaut ko radikālu, bet saprātīgu. Sajutīsi nebijušu enerģijas pieplūdi.

Vēzis

Jāsaņemas un jāfokusējas uz galveno. Nevajag uztraukties par nenozīmīgiem sīkumiem, bet redzēt un iet uz rezultātu. Vēlreiz pārdomāsi kādu atliktu plānu vai atcerēsies par pusratā pamestu darbu.

Lauva

Šodien tevi vadīs spēcīga paškontrole, bet kādā brīdī savaldība var arī neizturēt lielo spiedienu no visām pusēm un tavs pacietības vadzis, iespējams, lūzīs. Ja jūti kritisko brīdi tuvojamies, rīkojies pēc iespējas konstruktīvi.

Jaunava

Šodien ar visiem pieejamajiem ieročiem aizstāvēsi savu taisnību un dzīves pārliecību. Iespējams, tavi oponenti, saklausījuši spēcīgo argumentu plūsmu, atkāpsies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien vari brīvi izteikt uzskatus, paust savu ticību vai pierādīt tās maldīgumu. Šodien savu uzskatu pretiniekus vari pārvērst par saviem sabiedrotajiem. Komunikācijas prasmēs būsi ļoti pārliecinošs.

Skorpions

Tā kā esi dedzīgs savu ideju aizstāvis, šodien nāksies pacīnīties par savām personīgajām tiesībām, vienlīdzību, patiesību. Cilvēktiesību cīnītāja cienīga diena. Būs arī apjūsmotāji un varēsi iznesties.

Strēlnieks

Visas aktivitātes vajadzētu vērst uz spēju tās sakārtot un ielikt daudzmaz tveramos rāmjos. Prasme rast kompromisus un izvairīties no asiem stūriem šodien nav pieejama. Ja negribi aiziet par tālu un sarunāt lieku, padomā par atkāpšanās ceļu.

Mežāzis

Šodien būsi caur un caur pārliecināts, ka tev ir taisnība. Ja esi uzņēmis šo kursu, morāli sagatavojies gan labajam, gan sliktajam variantam. Pēc morālā atbalsta nelūkojies tālumā. Visi spēki jārod sevī.

Ūdensvīrs

Šodien izvairies no demonstratīviem gājieniem, turi sevi grožos un neļaujies arī spontāniem emociju uzplūdiem. Tādējādi vari pazaudēt kontroli pār situāciju gan darbā, gan mājās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Necenties ignorēt savas psiholoģiskās problēmas. Ja kaut kas tevi neliek mierā, centies to izrunāt vai kā nebūt izvilināt no sevis ārā. Ja nav neviena, kam izkratīt sirdi, parunā ar sevi vai savu labāko draugu – mājdzīvnieku.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm