tv3.lv

Auniem nevajag ļaut ar sevi manipulēt, Vēršiem jākontrolē sava "asā mēle" – 14. augusta horoskops

Klāt 14. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

14. augustā 7:00

Auns

Neļauj ar sevi manipulēt ne partnerim, ne kādam citam. Atbalstu un saprašanu meklē pie spēcīgiem un ietekmīgiem cilvēkiem, kuri var tevi objektīvi kritizēt, tāpēc viņu viedoklis būs vispatiesākais.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Emocionālais jūtīgums un asā mēle šodien ir jākontrolē. Ar savu mīļoto draugu ieteicams izklaidēties, neskarot un apejot visus dzimtas locekļus un eksistenciālos jautājumus.

Dvīņi

Darbiņus, kurus var atlikt uz citu dienu, mierīgu sirdi atliec. Ne vienmēr darbs, kas padarīts ir labs, reizēm labāk nogaidīt un paskatīties, vai vispār vērts to kustināt.

Vēzis

Šodien vari atgriezties pie kāda sena untuma vai iegribas, kuru par katru cenu vēlēsies realizēt. Lai iegūtu sirdsmieru dari to, bet esi gatavs aplauzties un nesaņemt cerēto gandarījuma devu.

Lauva

Lai arī šodien ir svētdiena, neizlaid vadības grožus pār notiekošo no savām rokām. Uzraugi situāciju un atļaujies izšķērdību gan fantāzijās, gan realitātē. Šodien vari un arī vajag komandēt pārējos.

Jaunava

Daudzsološu iespaidu diena, ja izlemsi nesēdēt mājās, bet dosies kaut ko apskatīt un pabaudīt. Tavs sabiedriskums un pozitīvais skats uz visām lietām, atbruņos arī īgnos un burkšķošos līdzbraucējus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Riskantām nodarbēm un šaubīgām kompānijām met līkumu, bet visu citu gan vari pamēģināt. Ja ļoti ilgi esi atlicis kāda jautājuma risināšanu, iespējams tas ir zaudējis savu aktualitāti vai arī nekad tāds nav bijis.

Skorpions

Neiznieko brīvdienu lētās preces medībās vai vietās, kur liela drūzma. Šodien debesis nedod svētību šiem pasākumiem, tā kā mierīgu sirdi baudi jūru, sauli, vēju vai ko eksotiskāku.

Strēlnieks

Šodien savas simpātijas un patikšanas izrādi apdomīgi un smalkjūtīgi. Emocionālie izvirdumi tevi var aizvest nekurienē un jebkura vārdu pārmaiņa var pārvērsties mantas un varas dalīšanā.

Mežāzis

Mērķi un jēgu visiem pasākumiem uzskati pašu procesu, ceļu un to, ko nākas baudīt konkrētajā brīdī. Nemeklē iespēju paralēli nokārtot vai sarunāt kādas lietas, jo rezultāta nebūs.

Ūdensvīrs

Izvairies no pārlieku smaga fiziskā darba un pārlieku intensīvas komunikācijas ar nepazīstamiem cilvēkiem. Šis aktivitātes izsmels tavus spēkus un nesniegs sirdsmieru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Vitalitāte pieaugs un tas ļoti pozitīvi atspoguļosies personīgajā dzīvē. Tavi novērojumi un secinājumi par cilvēkiem būs gaužām precīzi, bet spēja piedot pāridarījumus atbruņos visus nelabvēļus.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm