tv3.lv

Dvīņi var vilties līdzcilvēkos, Vēžiem iecerētais izvērsīsies pretēji plānotajam –14. maija horoskops

Klāt 14. maijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Tevi var pavedināt tiešā vai pārnestā nozīmē. Neatvairāmi šķitīs kādi piedāvājumi vai paša priekšnojautu realizācijas alkas. Bet kārdinošie brīnumputni tik viegli rokā nedosies, bet, ja notversi, vari vilties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Lielo pārmaiņu iespējas tavā ģimenes dzīvē vai tās struktūrā kļūst arvien konkrētākas. Situāciju nianses tevi var skart dziļāk, nekā biji paredzējis, tāpēc vingrinies paškontrolē.

Dvīņi

Mazliet sarūgtinās cilvēku uzvedība, kuru vērtības un morāli tu augstu vērtē. Ja tiec pilnīgi izsists no līdzsvara, atceries, ka viss ir mainīgs un nepastāvīgs un šīs izmaiņas skar arī cilvēku spēju būt uzticīgiem saviem principiem.

Vēzis

Daudz kas no iecerētā izvērsīsies tieši pretēji plānotajam, bet tas nenozīmē, ka saņemsi sliktāku rezultātu. Tev būs sarežģīti noturēties pie ierastā vai ieplānotā grafika un arī nevajag.

Lauva

Ieņem filozofisku nostāju attiecībā uz centrbēdzi tavā maciņā vai bankas kontā. Pārvērtē attieksmi pret ienākumu avotiem un ieņem elastīgu attieksmi pret mūžam mainīgajiem apstākļiem.

Jaunava

Gribēsi sacelties pret valdošajiem noteikumiem un ierobežojumiem, pieprasot vairāk brīvības mīlestībā, radošajās izpausmēs. Vienkārši aizstāvēsi savas dabīgas tiesības būt pašam un atšķirties no pārējiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien būsi ļoti miermīlīgi noskaņots, bet apkārt valdošā atmosfēra var izrādīties diezgan kareivīgi noskaņota. Tev paveiksies izvairīties no vietējā mēroga avārijas situācijām.

Skorpions

Pārsteigums kā zibens spēriens var nākt no taviem bērniem vai romantiskā partnera. Neuztraucies, jo pārmaiņu vējš tev dos brīvības sajūtu un iespēju saskatīt jaunas perspektīvas.

Strēlnieks

Dieniņa pat varētu izvērsties diezgan saulaina, bet ar nosacījumu, ka paliksi mierīgs un nelokāms un nešūposies kā vēja vijole līdzi visām apstākļu un dekorāciju maiņām.

Mežāzis

Šodien tev nav jābaidās eksperimentēt ar jaunām ārstniecības vai dziedniecības metodēm. Bet dakterīšus izvēlies sen pazīstamos vai tavu uzticību izpelnījušos. Vislabāk palīdzēs garas pastaigas un mierīgs prāts.

Ūdensvīrs

Jebkurā attiecību modelī tieši tev būs jāuzņemas visa atbildība vai arī tevi piespiedīs to darīt. Pat tādi cilvēki, kuri ir izpelnījušies tavu uzticību, visnegaidītākajā brīdī var vilkt plediņu uz savu pusi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Pierastie stereotipi gan attiecību veidošanā, gan pienākumu pildīšanā šodien nestrādās. Nav jēgas mēģināt paredzēt notikumu attīstības detaļas un cilvēku attieksmi pret tevi.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm