tv3.lv

Vēršiem darbā var būt saspringtas situācijas, Jaunavām jātur sevi grožos – 14. septembra horoskops

Klāt 14. septembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

14. septembrī 7:00

Auns

Neļauj nevajadzīgai un nesvarīgai informācijai tevi novirzīt no atbildīga darba vai neatliekama pienākuma. Neļaujies nejaušu cilvēku ietekmei, bet parādi savu stingro apņemšanos un mērķtiecību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Tavā darba ceļā gaida saspringti situāciju sižeti, tāpēc laicīgi sagatavojies. Tev jābūt intelektuāli elastīgam un mobilam, lai spētu operatīvi pieslēgties dažādām informatīvajām telpām.

Dvīņi

Nāksies uzklausīt tavā virzienā raidītas uzslavas un arī apvainojumus, kuriem būs neliela skaudības piegarša. Pacelies pāri šai piezemētajai enerģijai, jo tavā pusē ir talants, pieredze un spēks.

Vēzis

Pieņem to, ka visas tavas vēlmes šodien nevar piepildīties. Gūsti baudu no tā, kas jau sasniegts. Darbā uzsvaru liec uz visas iespējamās informācijas iegūšanu, kas var palīdzēt kāda projekta virzīšanā.

Lauva

Šodien ar paškontroli būs kārtībā. Sajūtot spriedzes impulsus, spēsi uzmanību pārslēgt uz citām darbības sfērām. Tev jābūt intelektuāli elastīgam, mobilam un arī demokrātiskam.

Jaunava

Šodien izvairies no izlēcieniem, turi sevi grožos attiecībā uz naudas tērēšanu un neļaujies arī spontāniem vārdu plūdiem. Tādējādi vari pazaudēt kontroli pār notiekošo gan darbā, gan mājās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Visus radušos sarežģījumus tev jāmēģina atrisināt saviem spēkiem. Attiecībās jāizvairās no gājieniem, kas var izraisīt emocionālus satricinājumus un nevajadzīgas izskaidrošanās.

Skorpions

Vēlme pēc spontānas rīcības cīnīsies ar veselo saprātu un apdomību. Radošajā sfērā vajadzētu atgriezties pie darbiem, kuriem vajadzīgs tik vien kā svaigs skats no malas, lai tos palaistu dzīvē.

Strēlnieks

Sadzīvosi ar cilvēkiem labi, bet tikai nepieciešamības robežās. Šodien no tevis grūti sagaidīt vairāk un labāk, nekā pieprasa darba vai personīgo attiecību minimums. Bez sirdsapziņas pārmetumiem centies veltīt laiku savas labsajūtas un skaistuma vairošanai.

Mežāzis

Šodien svarīgos pasākumus un tikšanās plāno uz dienas pirmo pusi, jo pēcpusdienā var nepietikt enerģijas un spēka to veiksmīgai novadīšanai. Būsi ieguvējs, ja tavā arsenālā būs visa iespējamā informācija par jautājumu.

Ūdensvīrs

Ja gribi saglabāt savu ietekmi, amatu un citus labumus, kontrolē savas emocijas un kā pirmais neizaicini apkārtējos. Tava zaudētā savaldība var būt krēsla un pieminēto bonusu vērta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien iekšējo nepārliecinātību maskēsi ar ārējo mieru un šķietamo vienaldzību. Vairies no slepenas rīcības, kas var izraisīt emocionālus satricinājumus un nevajadzīgas konfrontācijas.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm