tv3.lv

Vērši var gūt otro elpu mīlas attiecībās, Svariem jāievēro piesardzība naudas lietās – 15. janvāra horoskops

Klāt 15. janvāris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Ja plāno kādu šiku pirkumu, rēķinies gan ar pozitīviem ieguvumiem, gan kādu kreņķi. Neskatoties uz to, kā viss iecerētais attīstīsies, paturi prātā nepieciešamību sadarboties ar citiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Izvairies no došanās uz skaļām ballītēm un bezjēdzīgiem saietiem. Tikai tā spēsi harmonizēt sevi un novelsi ilgi krāto sasprindzinājumu. Diena var dot otro elpu tavām mīlas, seksuālajām vai ģimenes attiecībām.

Dvīņi

Šodien pieaugs tava interese par riskanto un nedaudz bīstamo. Ja pats nonāksi līdzīgā situācijā, pašam arī būs jāmeklē izeja no tās. Draugi sniegs tikai morālu atbalstu, bet visi reanimācijas pasākumi būs jāveic pašam.

Vēzis

Pārcilā visas atliktās, novilcinātās un nepabeigtās lietas un pievērsies tām ar nedalītu uzmanību un nospriegotu apņēmību. Perspektīvu saskatīšana pat samērā bezcerīgās situācijās nodrošinās stabilu izdošanos.

Lauva

Būsi absolūti apmierināts ar notikumu attīstības gaitu un savu rīcību. Nepievērs uzmanību mājinieku neadekvātajai reakcijai un iespējamajiem uzbraukumiem. Šodien nav tas piemērotākais laiks, lai veiktu kādas situācijas smalkas analīzes.

Jaunava

Šodien tevi var apskaust par daudzveidīgajiem sakariem, bagāto iztēli un piedāvāto iespēju krāšņumu. Tev pašam gan visa bilde var šķist nedaudz drūmāka, jo būs jāizdara izvēle no visiem piedāvājumiem, un tas nebūt nebūs viegli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Tavs dzīves sabiedrotais šodien izrādīsies vislielākais kaitētājs. Emocionālā līmenī starp jums valdīs bezvārdu spriedze. Attiecībās ar naudu arī ievēro vajadzīgos drošības pasākumus.

Skorpions

Tavi personīgie ieradumi, psihoemocionālā kondīcija un inteliģences līmenis noteiks, vai tev izdosies nostāties pret un izturēt partnera spiedienu. Lai noturētu savu interešu cietoksni, izvēlies cēlu taktiku.

Strēlnieks

Attiecībām gribētos klusumu, sveces gaismu un mieru. Bet saskarsme ar tev tuvajiem cilvēkiem nesniegs to harmoniju, pēc kuras tava dvēsele ir ilgojusies, bet meklēs dzirksteli, kas rautu vaļā visus sprādzienbīstamos uzkrājumus.

Mežāzis

Ja klausīsies sevī un arī neignorēsi citu vajadzības, veidosies virspusēja sapratne un pieņemšana. Dāsnu palīdzību piedāvās kāds no radiniekiem un pateicībā neatsaki savu psiholoģisko atbalstu vai plecu, uz kura paraudāt.

Ūdensvīrs

Ja spēsi nodibināt uzticības pilnas, emocionālas un siltas attiecības ar cilvēkiem, visas ambīcijas liksies realizējamas. Bet vilktin vilks uz skaidrošanos, dalīšanos un vēlmi uzvilkt septiņus gadus vecu kleitiņu…

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivs

Tikai vistuvāko cilvēku sabiedrībā spēsi rast sirds mieru, prāta relaksāciju un nepieciešamo drošības sajūtu. Negatīvās emocijas ir līdzsvarā ar pozitīvajām, kas norāda uz lielu jūtu intensitāti.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm