tv3.lv

Lauvām romantikas pilna diena, Jaunavām nevajadzētu pārpūlēties – 15. jūlija horoskops

Klāt 15. jūlijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

15. jūlijā 7:00

Auns

Šodien savu enerģiju investē, izpalīdzot vai pakalpojot citiem. Vai tas būtu padoms kādam ģimenes loceklim vai kāds darbiņš drauga vai kaimiņa labā, viss tiks ieskaitīts tavu labo darbu sarakstā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Mēģini izrauties no ierastā un pierastā apmierinājuma mākoņa. Aizbrauc uz vietām, kur nekad neesi spēris savu kāju, vai vismaz savā ēdienkartē iekļauj kaut ko nekad nebaudītu un eksotisku.

Dvīņi

Šodien izvairies no muļķīgiem un neko nepierādošiem riskantiem gājieniem. Ieteicams pārskatīt visas pēdējo dienu finanšu operācijas, maksājumus, čekus, jo var atklāties būtiskas kļūdas vai mahinācijas.

Vēzis

Šodien tiecies un meklē pozitīvas sajūtas, cilvēkus, iespaidos un bēdz no depresīvā un pesimistiskā. Dalīšanās ir veids, kā tu palīdzēsi pats sev. Šodien tas dzīvei piešķirs jēgu un kādu smalkāku dimensiju.

Lauva

Šīs diena izvērsīsies romantiska. Varēsi izpausties mīlestības jomā, izmantojot izdevību saskatīties ar kādu cilvēku vai arī no jauna iekvēlosies jūtas pret tavu esošo partneri.

Jaunava

Šodien uzmanies no pārpūles, labāk iemērc kājas piemājas dīķī vai ezerā un veldzē savu sakarsušo ķermeni un garu. Vislabāk ir pabeigt visus uzsāktos darbus, bet nekam jaunam gan neķeries klāt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Tās izmaiņas tavā dzīvē, kas tiks uzsāktas šodien, pēc kāda laika perioda liks atcerēties to sākumu, un tu nemaldīgi zināsi teikt, kad tas sākās. Pamatu notikumu attīstībai centies ielikt drošu un stabilu.

Skorpions

Šodien izvairies no citu cilvēku radītiem apgrūtinājumiem, jo itin viegli kļūsi neapmierināts. Vairies no sarunām, kas tevi satrauks un sakritīs uz nerviem. Labāk parakņājies sevī un atrodi sava rūgtuma sakni.

Strēlnieks

Šodien būtu ieteicams pakavēties pagātnē. Tava šī brīža situācija, lai kāda arī tā nebūtu, ir to lēmumu rezultāts, kurus tu pieņēmi vakar vai pirms neilga laika. Ja tavā dzīvē ir kas tāds, ko vēlies mainīt, bet nevarēji šim solim saņemties, dari to šodien.

Mežāzis

Ļoti sazemēta diena gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Iespējams, tā pat ir labāk, lai akumulētu spēkus briestošajiem negaisiem. Un spēku var iegūt tiešā saskarē ar zemi.

Ūdensvīrs

Šodien vairāk par citām izpausmēm parādīsies tava ietiepība un nevēlēšanās kādam pakļauties. Tikai tāpēc, ka ideja vai doma nav radusies tavā galvā, to nepadara par muļķīgu un nekam nederīgu. Vērtējumus formulē piesardzīgi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien neslēp savu dabas doto intuīciju. Nekādā gadījumā neatmet ar roku darbiem vai problēmām, ko nevar pieveikt ar pirmo piegājienu. Vari sagaidīt palīdzību, to pat nelūdzot un negaidot.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm