tv3.lv

Skorpioni kārtos vecus parādus, Mežāžus attiecībās sagaida kā jauki, tā bēdīgāki brīži – 15. maija horoskops

Klāt 15. maijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Tev pašam šodien jāizdara viss ieplānotais. Nemēģini deleģēt pienākumus vai iesaistīt starpniekus, jo paliksi neapmierināts ar viņu sniegumu. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Necenties visus darbus paveikt vienlaicīgi. Nekas prātīgs no tā nesanāks. Sāc ar to, kas tev padodas vislabāk un, kamēr nonāksi līdz nogurdinošajiem pienākumiem, vari sagaidīt kādu palīgu.

Dvīņi

Neiznieko laiku un nebūvē gaisa pilis par vietām un lietām, kuras tev šobrīd nav pieejamas, bet labāk paskaties, kas interesants notiek vietās, kurās tevi gaida, un dāsni dalies ar stādiem, sēklām un citiem dārza labumiem.

Vēzis

Mazajiem sadzīves niekiem šodien piešķirsi lielu nozīmi. Tavs filozofiski noskaņotais prāts gribēs atpūsties un izbaudīt dabas procesu dziedniecisko mieru. Mazliet parušināt zemi nenāks par ļaunu.

Lauva

Ar tuviniekiem silti sadzīvosi, ja ievērosi abpusējas pieņemšanas principu. Viens otrā saskatīsiet un spēsiet pieņemt reālus cilvēkus ar trūkumiem un vājībām. Apsolīto siltumnīcu būs vien jāstutē augšā.

Jaunava

Šodien necenties visiem izdabāt un neuzupurējies. Var gadīties, ka visgrūtākajā situācijā tev būs jāuzņemas miertiesneša loma. Respektē abpusējas pieņemšanas principu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Ja sasniegtie rezultāti tevi neapmierinās, nemēģini meklēt vainīgo vai sodīt iesaistītos, bet prāts var uzburt vienu otru vīziju, kura nebūs pārāk dzīvotspējīga, bet kalpos par īslaicīgu mierinājumu.

Skorpions

Būsi nodarbināts ar pagātnes saistību – dažādu parādu, nenokārtotu lietu un neatrisinātu jautājumu – kārtošanu prioritārā secībā. Ja šis lietas nerisināsies gana veiksmīgi, atliec uz nākošo nedēļu.

Strēlnieks

Paziņām un draudzīgām attiecībām var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu finansiālu problēmu sakārtošanā. Noteikti sadarbojies un piedāvā savu palīdzīgo roku viņu saimniecības darbos.

Mežāzis

Attiecībās tevi sagaida gan jauki, gan bēdīgāki brīži. Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Savā partnerī atklāsi gan kaitinošus trūkumus, gan ļoti cilvēciski mīļas novirzes no normas.

Ūdensvīrs

Tevi šodien gaida aktīva komunikācija. Nevis ar citiem cilvēkiem, bet pašam ar sevi. Ko tik tu nemēģināsi sev iestāstīt! Tās visas būs maldīgas pārliecības un īslaicīgs mierinājums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien iespējams sastapsies ar sajūtu, ka tas viss jau ir piedzīvots un tik nogurdinoši pazīstams. Tomēr, papētot situāciju dziļāk, atklāsi, ka dažas nianses nesakrīt. Mēģini pafantazēt par tēmu “kā būtu, ja būtu”.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm