tv3.lv

Jaunavas var uzsākt ko jaunu, Vēršiem dienas kārtību noteiks citu niķi – 16. jūlija horoskops

Klāt 16. jūlijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

16. jūlijā 7:00

Auns

Dienai nebūs ne vainas, jo tavs jūtīgums un emocionalitāte būs līdzsvarā ar veselo saprātu un pašpārliecību. Tāpēc pieturies pie iepriekš saplānotās dienas kārtības. Neļauj citiem koriģēt tavas vēlmes un diktēt prioritātes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Citu cilvēku viedoklis vai niķi noteiks tavu dienas kārtību. Vari pat necensties demonstrēt savu redzējumu vai situācijas analīzi. Tevi šodien nedzirdēs, tāpēc padari ko sirdij tīkamu.

Dvīņi

Daudz ko no iecerētā un saplānotā neizdosies realizēt, jo kādā no pasākumiem aizķersies uz ilgāku laiku, varbūt pat visu atlikušo dienu. No partneriem vari saņemt pārmetumus par ignoranci un egocentrismu.

Vēzis

Mierīga diena, lai noenkurotos kādā klusākā līcītī un padomātu par savām aktualitātēm – sirds lietām, radošo darbu, ar bērniem saistītajiem jautājumiem, naudu un tās tērēšanas iespējām.

Lauva

Jūtas un pārdzīvojumus maskēsi ar pašpārliecinātību un vienaldzību. Pārāk neaizraujies ar šo spēli un apstājies, lai nomestu masku. Parādi sevi visā krāšņumā – savu neaizskaramo un savu ievainojamo pusi.

Jaunava

Būsi lepns par saviem sasniegumiem un nekavēsies ne mirkli, lai to izrādītu pārējiem. Vari mēģināt uzsākt kaut ko pilnīgi nebijušu un jaunu, īpaši mākslu un kultūras jomā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Nav ieteicams dibināt jaunas pazīšanās un iet sabiedrībā, kur tu nevienu nepazīsti, izņemot gadījumus, ja pasākumi jau sen ieplānoti. Lai attiecības būtu harmoniskas, partneriem jāuzticas un jādod rīcības brīvība.

Skorpions

Visas tikšanās ar mīļotajiem un iecerētajiem noritēs labvēlīgā gaisotnē. Tavas bažas un neticība būs nepamatotas, tieši otrādi – saņemsi pozitīvu vērtējumu par savām pūlēm.

Strēlnieks

Šodien nemeklē jaunas pazīšanās biznesa vai personīgajā vidē. Viss, kas tev nepieciešams, ir pastaiga mežā vai gar jūras krastu. Labāk domāsies par nenokārtotām parādsaistībām, vairāk gan morālām.

Mežāzis

Lai kas arī neatgadītos, pieturies pie veselā saprāta diktētajiem noteikumiem. Neatsakies no visiem priekiem un baudām, bet šodien tava saasinātā taisnīguma un godīguma izjūta citiem var šķist pārspīlēta.

Ūdensvīrs

Mānīgajam mieram neļauj sevi iemidzināt. Tas var izrādīties klusums pirms vētras. Ģimenes patriarhi šodien cels gaismā tavus mazos pagātnes grēkus. Tā nebūs gluži šantāža, bet drīzāk atgādinājums par nenokārtotām saistībām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šī varētu būt brīnišķīga diena, ja pats zināsi, ko vēlies. Ja nezini, stingri ievēro savu padomdevēju vai vecāku norādes. Neatļaujies brīvo improvizāciju par sadzīves pienākumu tēmu, jo var nākties visu pārdarīt.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm