tv3.lv

Lauvas var mēģināt paveikt neiespējamo, Jaunavas intuīcija nepasargās no pārsteigumiem – 17. maija horoskops

Klāt 17. maijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Dienu sagaidīsi pilns cīnītāja gara, bet lūko, lai lielais uzrāviens neizkūp kaut kur gaisā. Ja tavi uzdevumi ir pietiekami reālistiski, kustini smadzenes, rociņas un kājiņas, kamēr saule vēl augstu, jo vakarpuse darbam nebūs piemērota.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodien var gadīties tā, ka tavas darbības var sagriezt kājām gaisā visu pasākumu pēdējā brīdī un tur jau neko daudz mainīt nebūs tavos spēkos. Paturi prātā šo iespējamību un gādā, lai darbības nebūtu destruktīvas.

Dvīņi

Jau no agra rīta vari kalt plānus, kā visiem parādīt, uz ko esi spējīgs. Cerams, tikai labo un iedvesmojošo. Sen nav bijusi tik lieliska iespēja iznesties un izrādīties, tad nu šodien esi sagaidījis savu iznācienu starmešu gaismā.

Vēzis

Šodien visu savu enerģiju un gribasspēku virzi ģimeniski patriotisku jautājumu risināšanai. Ģimene pateicību parādā nepaliks. Šāda rīcība var nedaudz izjaukt tavus nākotnes plānus, bet upuris būs cēls.

Lauva

Šodien vari mēģināt paveikt neiespējamo. Tomēr prātīgāk būtu neķerties pie ambicioziem, uz nākotni orientētiem darbiem. Vislabāk būtu ļauties sava iekšējā kompasa iezīmētajam virzienam, un tas noteikti nerādīs darba virzienā.

Jaunava

Tava intuīcija nepasargās tevi no pārsteiguma, kuru vari piedzīvot savas mājās, rados vai dzimtajā ciemā. Reakcija uz jaunumiem varētu būt samiernieciska ar nelielu nožēlas devu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Tev var noveikties vairāk par pārējiem un, cerams, tu spēsi šo laimi novērtēt. Sirds lietas ies kalnā, radošajā darbā arī gaiši apvāršņi. Vēl tikai pēdējie punkti, komati un mazie cipariņi bankas kontā.

Skorpions

Neskatoties uz spēju visu smalki paredzēt un izkalkulēt, dažas detaļas būs tev gājušas secen un plāni var pārtapt neprognozējamā notikumu šļūdonī. Gatavojies ļoti intensīvai situāciju attīstībai.

Strēlnieks

Tev būs vēlme pievērsties darbam ar informāciju, tās apstrādi, analīzi. Iegūtie dati mudinās kāpt kādā braucošā vai lidojošā pārvietošanās līdzeklī un novest lietu vai darījumu līdz loģiskam iznākumam.

Mežāzis

Labā vēsts ir tāda, ka arī ne tik veiksmīgās dienas nāk un ātri aiziet nebūtībā. Bēdīgākā šodienas vēsts runā par iespējamajiem konfliktiem ar sevi pašu, visiem un visu. Tātad visa pasaule sazvērējusies.

Ūdensvīrs

Šodien cilvēki un situācijas tevī provocēs viegli ievainojamo pusi, labākajā gadījumā, mudinās noslēgties sevī. Centies sevi nodarbināt ar īsiem un ātri paveicamiem darbiem, lai nesakrātos nepadarīto darbu sloga sajūta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Visi, kuriem nebūs slinkums, vēlēsies tevi kontrolēt, pakritizēt vai pamācīt kā dzīve dzīvojama. Tad nu uzvelc visbiezāko ādu un ieslēdz visskaļāko mūziku, kas būs vislabākais patvērums kaitinošās saskarsmes brīžos.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm