Svariem iespējama vilšanās līdzcilvēkos, Skorpioniem priekšā pagātnes saistību kārtošana – 17. marta horoskops

Klāt 17. marts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Visas durvis tev šodien nebūs atvērtas. Neiznieko laiku un nemūķē aizvērtās durvis, bet labāk paskaties, kas interesants notiek vietās, kuras tev ir pieejamas un kur tevi gaida.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodien vari tikt pie kādas balvas personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi neapmierinās, nemēģini sodīt kādu un nemeklē vainīgo.

Dvīņi

Necenties visus uzdotos darbus paveikt vienlaicīgi. Nekas prātīgs no tā nesanāks. Sāc ar to, kas tev padodas vislabāk, un, kamēr nonāksi līdz smagākajiem pienākumiem, vari sagaidīt kādu palīgu.

Vēzis

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka tas jau agrāk piedzīvots un šādiem notikumiem jau iets cauri. Tomēr, papētot situāciju dziļāk, atklāsi, ka dažas nianses nesakrīt. Tātad tomēr esi jaunā attīstības lokā, un tas priecē.

Lauva

Draugiem un draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu finansiālu problēmu sakārtošanā. Noteikti sadarbojies.

Jaunava

Mazajiem sadzīves niekiem šodien piešķirsi lielu nozīmi. Tavs aktīvais prāts gribēs atpūsties un izbaudīt monotonu un rutinētu procesu dziedniecisko mieru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien necenties visiem izdabāt un neuzupurējies. Var gadīties, ka visgrūtākajā situācijā tev uzgriezīs muguru vai nenovērtēs tieši tie cilvēki, kuriem visvairāk uzticies.

Skorpions

Būsi nodarbināts ar pagātnes saistību – dažādu parādu, nenokārtotu lietu un neatrisinātu jautājumu – kārtošanu prioritārā secībā. Ja šīs lietas nerisinās veiksmīgi, atliec uz nākošo nedēļu.

Strēlnieks

Attiecībās tevi sagaida gan jauki, gan bēdīgāki brīži. Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Savā partnerī atklāsi gan kaitinošus trūkumus, gan apbrīnojamus dārgumus.

Mežāzis

Uzmanies, izmantojot nepazīstamu tehniku vai jaunu aparātu, un labāk mācies no citu kļūdām, nevis dziedē savas brūces. Liels atbalsts būs tavs mīļotais cilvēks.

Ūdensvīrs

Tev pašam šodien jāizdara viss ieplānotais. Nemēģini deleģēt pienākumus vai iesaistīt starpniekus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Tevi šodien gaida aktīva komunikācija. Nevis ar citiem cilvēkiem, bet pašam ar sevi. Ko tik tu nemēģināsi sev iestāstīt! Tie visi būs maldi un tuvojošās pavasara dzīves dziņu trakums.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm