Lauvām jāieplāno kārtot ar parādiem saistīti jautājumi, Skorpioni demonstrēs praktiķa talantus – 17. septembra horoskops

Klāt 17. septembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien vajadzētu aktīvi padarboties savas dzīvesvietas uzfrišināšanā, lai pamainītu nedaudz apnikušo vidi. Droši palielini ātrumu un ieslēdz izdomu. Visi darbi, kas saistīti ar krāsām, špaktelēm un iekārtām, ies no rokas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šajā svētdienā nodarbojies ar ko tādu, kam ir dziļāka jēga, kas uzrunā tavus emocionālo pasaules uztveri. Šodiena piemērota, lai dzīvē kaut ko paliekošu paveiktu. Kaut ko tādu, kas ir ārpus sadzīves pienākumu apraksta.

Dvīņi

Problēmu ar būvniecības lietām vieglāk atrisināsi, ja griezīsies pie vajadzīgā speciālista. Ja speciālists nav pa rokai, meklē kādu, kas izlīdzēs ar padomu. Ja pats risināsi, nāksies visu pārtaisīt.

Vēzis

Tad nu šodien ļauj vaļu iegribām un esi saprotošs, ja saņemsi neprātīgas reakcijas. Šodien vari izmēģināt jaunas un nebijušas tehnoloģijas personīgās dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Lauva

Svētdien ieplāno kārtot ar parādiem saistītus jautājumus. Ja tev šādu pienākumu nav, tad var nākties pieslēgties tuvinieku sastrādātajam. Padomā par iespējām nedaudz izmainīt savu mājas vidi un tās tuvējo apkārtni.

Jaunava

Šodien nevajadzētu ķerties pie ļoti smagiem fiziskiem darbiem vai pamatu rakšanas savai nākotnes mājai. Atļaujies sev kādu pirkumu vai nelielu izpriecu, kas varētu noderēt kopējā mājinieku tonusa stimulācijai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Svētdienā notikumi un cilvēki ap tevi sāk virpuļot. Lai ko tu būtu ieplānojis, atrodi tajā vieglumu un prieku. Var gribēties visu izmēģināt un saņemt visas atbildes uzreiz un tagad.

Skorpions

Šodien demonstrēsi saimnieka un praktiķa talantus. Neslēp prasmes zem pūra un padalies ar savu pieredzi. Vari iznesties draugu lokā ar savām izcilajām dažādu tehnisku iekārtu labošanas prasmēm.

Strēlnieks

Lai ko tu nebūtu ieplānojis šajā brīvdienā, atrodi tajā vieglumu un prieku. Šodien neskopojies un neekonomē uz savu sajūtu rēķina. Piesaistīsi tikpat neprātīgus un baudkārus domu biedrus.

Mežāzis

Šodien tev ir iespējas noformulēt savus nodomus un nākotnes sapņus ļoti rimtā un filozofiskā garā. Valdīs vēlme izpalīdzēt un lielākais prieka avots būs harmoniskās attiecības ar mīļajiem.

Ūdensvīrs

Būtu lieliski doties tālākā izbraucienā vai pārgājienā, bet ja galīgi tādu iespēju nav – vismaz līdz tuvākajam parciņam vai skvēriņam. Arī tur dzīve virmo visās rudenīgajās krāsās un smaržās. Sajutīsi fiziskās labsajūtas uzlabošanos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Ja rodas iespēja, velti šo brīvdienu kultūras pasākumu baudīšanai. Ja nebūsi pārāk apmierināts ar notiekošo mājas vidē, veldzēsies un mierinājumu meklēsi ārpus tās. Tavu fizisko un mentālo labsajūtu uzlabos bez noteikumu brīvība.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm