Svariem jāpadomā par rezerves plānu, Strēlnieki var iekulties konfliktā – 18. marta horoskops

Klāt 18. marts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Būtu lietderīgi vienoties ar saviem līdzcilvēkiem par spēles noteikumiem, īpaši, ja tev un citiem ir dažādi skatu punkti uz notiekošo. Pat ja šie noteikumi būs spēkā īsu brīdi, tie likvidēs nevajadzīgu spriedzi un ļaus izbaudīt pavasarīgo brīvdienu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Nezināsi, kā būt – vai labam un paklausīgam, vai darīt pēc sava prāta. Tāds neliels konfliktiņš starp pienākumiem un vēlmēm. Arī tuvinieki nebūs nekādi eņģeļi, tie iespītēsies un nebūs gatavi kompromisiem. Izvairies no norunām, ja nevari tās izpildīt.

Dvīņi

Šodien apstākļi būs spēcīgāki par tavu gribu un varēšanu. Būs jāsamierinās un jāmeklē izejas no situācijām saviem spēkiem. Vajadzīgie cilvēki un draugi nebūs sasniedzami, tāpēc paļaujies tikai uz sevi un cīnies.

Vēzis

Lai arī šodien ir brīvdiena, neatliec degošo jautājumu risināšanu uz nākamo nedēļu. Vadies pēc sakāmvārda “labs darbiņš, kas padarīts”. Īpaši raiti risināsies finanšu un nodokļu dokumentu kārtošana.

Lauva

Mācies atšķirt brīžus, kad nepieciešama tūlītēja rīcība, no tiem, kad nepieciešama pacietība un nogaidīšana. Ja šodien vēlies gūt labsajūtu un vienlaicīgi izbaudīt visa noteicēja un galvenā cilvēka statusu mājās, atrodi laiku pabūšanai vienatnē.

Jaunava

Šī būs intensīvu pārdomu un informācijas apstrādes diena. Tie jaunumi, kas papildinās tavu zināšanu grozu, var galīgi neatbilst tavām cerībām par gaidīto. Attiecies pret visu filozofiski, jo būtībā viss var būt savādāk kā izskatās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Neskatoties uz taviem centieniem, kāds no tuvāko cilvēku loka var sadumpoties un izstāties no spēles, kuru esi rūpīgi un ilgi plānojis. Tāpēc izstrādā un paturi prātā rezerves variantu, lai nesabojātu šo brīnišķīgo brīvdienu.

Skorpions

Pārāk nesakreņķējies un nešausti sevi, ja šodienai paredzētie pasākumi nenotiek pēc tava prāta. Taviem bērniem vai jaunākajiem ģimenes locekļiem var būt citas prioritātes. Neķeries pie viņu pārmācīšanas, jo viņi nebūs gatavi iet uz kompromisiem.

Strēlnieks

Sabiedriskās vietās, uz ceļa un veikalā vari sastapties ar konfliktējošiem cilvēkiem. Ja spēsi noturēties un neļausies enerģiju izvirdumiem, pietaupīsi spēkus svarīgākām nodarbēm. Ļoti ieteicams ir nodarboties ar mākslu vai ar to saistītām lietām.

Mežāzis

Šodien ķeries tikai pie pašiem neatliekamākajiem darbiem. Pārējie var pagaidīt. Atdod iniciatīvu kādam citam no ģimenes locekļiem. Velti laiku savas veselības un skaistuma uzfrišināšanai.

Ūdensvīrs

Ja tavā tuvumā būs cilvēki, ar kuriem nav izveidojušās pārāk siltas attiecības, vari kļūt var viņu kritikas mērķi. Dialogi, kuros šodien iesaistīsies, atstās nepatīkamu pēcsajūtu, kuru īsto jēgu sapratīsi kaut kad vēlāk.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Ja tevi nebūs pārņēmis lielais pavasara slinkums, šī sestdiena var izrādīties viena no ražīgākajām visā mēnesī. Ja tava darba specifika ļauj strādāt no mājām, izmanto šo radošās enerģijas pārpilnību. Šodien paveiktas var līdzināties vairāku nedēļu darba apjomam.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm