tv3.lv

Skorpionus raustīs pretrunīgas emocijas, Mežāžiem nevajadzētu šķiest laiku bezjēdzīgām nodarbēm – 19. janvāra horoskops

Klāt 19. janvāris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien jo krāsaināka tava personība un vairāk neordināras attieksmes pret notiekošo, jo vairāk iegūsi. Vēlies visu un ceri uz neiespējamo un tu neaiziesi tukšām rokām. Nepazemojies, bet izaicini likteni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Darba gaitās būs svarīgi sekot līdzi notikumu attīstībai, sākot ar darba uzdevuma adekvātu novērtējumu līdz kompanjonu rīcības izsekošanai. Tālāk jau viss tavu roku, manīguma un iztēles rezultāts.

Dvīņi

Šodien emocionāli sērfosi pa baltā sniega iedomu kupenām. Izbaudi šo fantastisko sajūtu. Neļauj visādām sadzīves lietām kā rēķini, piloši krāni un pastaigā neizvesti suņi sabojāt šo brīvības un baudas sajūtu.

Vēzis

Apbruņojies ar drosmi un uzņemies papildus slodzi, neskatoties uz fiziskām vai emocionālām grūtībām. Tikai tā tu varēsi iegūt kāroto vietiņu. Iespējams, izbaudīsi kādu milzīgu morālu gandarījumu.

Lauva

Šodien vari pazaudēties un nebūt īstajā vietā un īstajā laikā, tāpēc labumi un atzinība var tikt kādam citam. Neaprunā uzvarētājus, izdomā, kā nākamreiz pirmajam nonākt pie gardā kumosa.

Jaunava

Šodien izmisīgi meklēsi pozitīvas emocijas. Izbaudi notikumus, atrodoties to epicentrā. Situāciju attīstības ātrums būs krietni virs vidējā, bet tev jau patīk tā šiki un matiem plandot sasniegt finišu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien veiksmes saulīte priecēs, ja demonstrēsi savu dzīves mākslinieka pozīciju. Iedvesmas oriģināls pielietojums un noturīgas darbaspējas palīdzēs radīt, neskatoties uz to, kurā jomā darbojies.

Skorpions

Tevi šodien raustīs pretrunīgas emocijas – patiesi izbaudīsi savas darba komandas panākumus, bet viegli aizsvilsies par pat neuzkrītošām sāncensības izpausmēm attiecībā uz sevi pašu.

Strēlnieks

Partnerattiecībās emocionāli meklēsi piepildījumu vai arī vēlēsies no tā atbrīvoties, tikai nezināsi, kā. Būs nepieciešamas improvizatora un spēlmaņa dotības. Jāriskē, divdesmit sekundes drosmes, un viss taps skaidrs.

Mežāzis

Nešķied laiku bezjēdzīgām nodarbēm un nebaidies to pavēstīt arī saviem vadītājiem. Ja izteiksi konkrētus priekšlikumus, tavas iniciatīvas zelta centiņi kritīs makā skanēdami.

Ūdensvīrs

Šodien tev būs sarežģīti savas emocijas ietērpt sakarīgos vārdos. Iekšā būs, bet ārā nāks sazin kas. Jo lielāka būs spriedze, jo neprognozējamāka tava rīcība. To var novērst kārtīgi fiziski pastrādājot.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Atšķirībā no citiem ļoti labi spēsi saprasties ar tiem, kuri balansē uz atļautā un aizliegtā robežas. Varēsi viņus gan uzklausīt, gan nomierināt. Iesaistīšanās kārdinošās naudas spēlītes un mahinācijas galu galā izvērsīsies tukšos burbuļos un iztērētā enerģijā.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm