tv3.lv

Auni var piedzīvot vilšanos, Dvīņiem der ieklausīties citu viedoklī – 2. augusta horoskops

Klāt 2. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

2. augustā 7:00

Auns

Šodien nevajadzētu izlikties par nezinošu un neko nesaprotošu attiecībās ar saviem sadarbības partneriem. Lietas jāsauc īstajos vārdos. Tava uzticība un paļaušanās citu godaprātam var atnest vienu otru vilšanos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Vēlme beidzot dzīvē realizēt izmaiņas ir nobriedusi. Gribēsi pieņemt lēmumu mainīt profesionālo vidi, bet šodien vēl atturies to darīt. Tavā entuziasmā ir liels spēks, kas jāizmanto.

Dvīņi

Nepārvērtē savas zināšanas un iegūto pieredzi. Šodien der ieklausīties arī citu viedoklī par aktuālo jautājumu. Pārliecību par savu nevainību un patiesību der reizēm pārskatīt.

Vēzis

Šodien pievērs uzmanību jaunu darbības veidu uzsākšanai vai esošo nodarbju un projektu norises rediģēšanai. Īpaši labvēlīgs laiks, lai plānotu aktivitātes mākslas un radošo izpausmju sfērā.

Lauva

Partnerattiecībās drošības sajūtai būs liela teikšana. Reizēm prāts būvē netveramas konstrukcijas, kurām sirds nespēj pārrāpties pāri. Šodien neļauj prātam jaukties tavās attiecībās.

Jaunava

Ja vēlies, lai tavas pūles nestu arī gaidītos augļus, sāc domāt no savu sadarbības partneru un klientu pozīcijām. Palaid vaļā aizspriedumus un pievērsies jaunām domas formām, kurām ir lielākas izredzes tevi noturēt uz optimisma viļņa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien to, ko meklēsi, arī atradīsi. Meklēsi kašķi, tas tiks pārpārēm. Mēģināsi veselību pabojāt, arī tas izdosies. Visjēdzīgākā nodarbe šodienai būtu savas dzīvesvietas sakārtošana.

Skorpions

Visas problēmas, ar kurām šodien nāksies saskarties dzīvo tikai tavā iztēlē. Tāpēc dodies izvēdināt savu prātu un mēģini to nodarbināt ar pavisam ikdienišķām un praktiskām lietām.

Strēlnieks

Šodien kāds tavs draugs var paveikt neatmaksājumu pakalpojumu. Nesteidzini notiekošo un nezīlē nākotni. Esi uzmanīgs sarunu laikā, neaizsvilsties un nepasaki par daudz.

Mežāzis

Šodien kāds var mēģināt aptraipīt tavu reputāciju darba vidē vai arī noniecināt tava darba augļus. Ir pienācis laiks doties prom no destruktīvas vides un vari pat aiziet neatvadījies.

Ūdensvīrs

Tevi ir pārņēmis īslaicīgs nogurums un jutīsies nekomfortabli apkārt notiekošajā skrējienā. Šodien vispiemērotākā nodarbe būtu padarītā apkopošana, ieguvumu un zaudējumu analīzes veikšana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Tavu domu pasauli nodarbinās kāds romantisks sakars, un tu labprāt nodosies šai patīkamajai apcerei. Būs liela apņēmība savus personīgos projektus realizēt pēc iespējas nekavējoties.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm