tv3.lv

Dvīņi saņems neparastu piedāvājumu, Mežāžiem pavērsies iespējas naudas lietās – 2. jūlija horoskops

Klāt 2. jūlijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

2. jūlijā 7:00

Auns

Šajā sestdienā akcents būs uz tavu varēšanu, prasmēm un iemaņām. Tas nozīmē, ka bez piepūles varēsi pabeigt savus darbus, iesniegt atskaites un nokārtot pārbaudījumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodien augs tavas ambīcijas un gribēšana. Daudz darba, daudz iespēju, apjomīgi mājas darbi. Neliedz sev šo prieku! Vienīgie sarežģījumi var gadīties tikai procesu tehnisko aspektu dēļ.

Dvīņi

Mājinieku attiecībās var gadīties gan iespējas, gan pārsteigumi, kuru reālie ieguvumi vēl ir miglā tīti. Par spīti tavai relaksētajai attieksmei pret jauniem uzsākumiem, vari saņemt kādu neparastu piedāvājumu.

Vēzis

Lēnais sestdienas rīts rosinās un mudinās uz atziņām. Pa kādiem ceļiem tās atnāks, nav zināms, bet norādīs uz to, ka dzīves stūre tev droši jāņem savās rokās un jāstūrē uz gaismu.

Lauva

Šī diena tev ir veiksmes laiks, lai vienotos ar ikvienu par jebko. Ar savu mīļoto draugu ieteicams izklaidēties, neskarot un apejot visus fundamentālos un eksistenciālos jautājumus.

Jaunava

Šodien vari atgriezties pie kāda sena untuma vai iegribas, ko par katru cenu vēlēsies realizēt. Lai iegūtu sirdsmieru, dari to, bet esi gatavs aplauzties un nesaņemt cerēto gandarījuma devu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien vari sākt liet pamatus savai personīgajai sapņu būvei. Cik drošu to celsi, atkarīgs no uzdrīkstēšanās un arī iedvesmas. Intuīcijai būs liela teikšana šajā notikumā.

Skorpions

Šodien galīgi nedomā par profesionālajām lietām. Darbiņus, kurus var atlikt uz citu dienu, mierīgu sirdi atliec. Ne vienmēr darbs, kas padarīts ir labs, reizēm labāk nogaidīt un paskatīties, vai vispār vērts to kustināt.

Strēlnieks

Šodien savas simpātijas un pieķeršanos izrādi delikāti un smalkjūtīgi. Emocionālie izvirdumi tevi var aizvest galīgos neceļos un jebkura vārdu pārmaiņa var pārvērsties dienvidnieku temperamentam raksturīgā skandāliņā.

Mežāzis

Šodiena pavērs iespējas naudas un talantu jomā. Tikai nedrīksti bremzēt, baidīties. Sadzīvē jārīkojas netradicionāli, unikāli, spontāni. Emocionālais jūtīgums un asā mēle šodien ir jākontrolē.

Ūdensvīrs

Pirmkārt, tev jāparūpējas vai jāpieliek pie vietas tavi ellīgākie kritizētāji, jo no viņiem var sagaidīt ofensīvu. Tavi novērojumi un secinājumi par cilvēkiem būs gaužām precīzi, bet spēja piedot pāridarījumus atbruņos nelabvēļus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Neļauj ar sevi manipulēt ne partnerim, ne kādam citam. Atbalstu un saprašanu meklē pie spēcīgiem un ietekmīgiem cilvēkiem, kuriem no tevis neko nevajag, tāpēc viņu viedoklis būs visobjektīvākais.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm