tv3.lv

Dvīņiem alkas pēc jaunā var aptumšot prātu, Svariem nevajadzētu uzsākt ko nopietnu – 2. septembra horoskops

Klāt 2. septembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

2. septembrī 7:00

Auns

Visi darbi, kas saistīti ar mehānismiem, mašīnām, iekārtām, ies no rokas. Šodien vajadzētu aktīvi padarboties, lai izkustinātu nedaudz sastāvējušās enerģijas. Ilgi gaidītie rezultāti ļoti drīz materializēsies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Ilūzijas un cerības attiecības radīs nepamatotu greizsirdību, kas savukārt var beigties ar pagalam sasteigtiem lēmumiem un neadekvātu rīcību. Neiesaisties noslēpumos tītās darbībās un arī neuzņemies citu noslēpumu glabātāja lomu.

Dvīņi

Alkas pēc kaut kā jauna un nebijuša var aptumšot tavu veselo saprātu. Uzmanīgi investē savu laiku, spēku un līdzekļus jaunos un nezināmos projektos. Pārliecinies, ka labi pārzini visus spēles noteikumus, un tikai tad pievienojies kādai komandai.

Vēzis

Šodien, iespējams, nāksies kārtot ar parādiem vai līdzīgām saistībām attiecināmus jautājumus. Ja rīcības virziens būs pareizi izvēlēts, īslaicīgās grūtības un aizķeršanās nevarēs tev izsist pamatu zem kājām.

Lauva

Šodien gaidāma smaga darba diena, savukārt vakarpuse piemērota, lai ģimenes vai draugu pulkā kaut ko labu paveiktu. Nodarbojies ar ko tādu, kam ir dziļāka pievienotā vērtība, kas veido jūsu kopības emocionālo un praktisko centru.

Jaunava

Lielākais prieka un miera avots būs harmoniskās attiecības ar tavu mīļoto cilvēku un bērniem. Vari atgūt iekavēto un izbaudīt kopā būšanu dažādās romantiskās nokrāsās un niansēs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Atļaujies sev kādu pirkumu, kas varētu noderēt arī mājas darbiem. Šodien nevajadzētu ķerties pie nopietnām lietām vai pamatu likšanas kādai nopietnai savienībai. Rūpīgi izsver, kur ieguldīt savus līdzekļus.

Skorpions

Ja esi radošo sfēru pārstāvis, iedvesmas impulsus būtu lietderīgi izmantot, lai viegli radītu. Esi apdomīgs, veidojot attiecības ar bērniem, un atceries, ka tā ir cita paaudze ar tai raksturīgiem ieradumiem un paradumiem.

Strēlnieks

Šodien nekautrējies no ekscentriskiem gājieniem. Piesaistīsi mazliet nenosvērtu, bet neordināri domājošu cilvēku uzmanību. Kopā radīt un uzdzīvot būs jautrāk. Dāsnā mīlas dieviete sola tev veiksmi mīlestības attiecībās.

Mežāzis

Šodien sajutīsi riktīgu noskaņojuma un fiziskās labsajūtas uzlabošanos. Būtu lieliski doties īsākā vai tālākā ceļojumā. Šodien nodibinātie sakari var likt gruntīgu pamatu taviem nākotnes ieņēmumiem.

Ūdensvīrs

Sajutīsies iztukšots un varbūt visas tās rosīšanās un jezgas, kas parasti pavada skolas gada uzsākšanu, dēļ. Lai ko tu nebūtu ieplānojis, atrodi brīdi savai ģimenei, jo tieši tur atradīsi meklēto mierinājumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien, pieņemot svarīgus lēmumus, nepaļaujies uz intuīciju, tā šodien nebūs pārāk uzticama sabiedrotā. Labāk ieklausies draugos un kolēģos. Pats uz savu galvu neriskē.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm