Dvīņiem var gadīties šķēršļi ceļā, Ūdensvīriem nevajadzētu lauzties aizslēgtās durvīs – 22. janvāra horoskops

Klāt 22. janvāris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Ieteicams saskaņot tavas darbības ar citu vēlmēm, tas būtu vieglākais ceļš, kā izvairīties no problēmām attiecībās. Tavas jūtu izpausmes un to demonstrēšanas māka būs vienā sasaistē ar nekontrolējamo kaislību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Tu vari ietekmēt situāciju, pat ja šķitīs, ka partnerattiecības nonākušas finiša taisnē. Esi saprātīgs un atsauc atmiņā pagātnes pieredzi. Mēģini noskaidrot partnera neapmierinātības īstos iemeslus.

Dvīņi

Saskarsies ar neparedzētiem šķēršļiem ceļā vai arī nāksies gaidīt ilgi uz norunāto tikšanos. Ja attieksies pret šīm ķibelēm vieglāk un neuzbursi apokaliptiskas ainiņas, dieniņa būs izdevusies tā neko. Gādā, lai pie rokas ir laba mūzika, ko paklausīties.

Vēzis

Atvaļinājumu vai citu izpriecu plānošanu atliec uz citu dienu, jo jau rīt, iespējams, domāsi citādāk. Romantiskas tikšanās un randiņus neuztver pārāk nopietni, centies tā viegli, bez nopietnām saistībām. Vienkārši labi pavadi laiku.

Lauva

Šī nav mājās sēdēšanas diena. Par darba lietām arī nedomā. Jābrauc apraudzīt vecāki vai citi radi, dodies kaut kur pie dabas vai vienkārši izbrauc kādu līkumu, lai izvēdinātu galvu.

Jaunava

Tavs pašvērtējums attiecību jomā šodien sasniedzis zemāko mērījumu līmeni. Kas tad nu? Kur ir palikusi tava veselīgā ironija? Neredzi nekādas iedvesmojošas perspektīvas šajā jomā. Iespējams, tu neskaties vajadzīgajā virzienā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Būsi lieliskā fiziskā formā, ko noteikti nodemonstrē. Nekautrējies. Parādi, ka veselā miesā mājo vesels gars. Kā un kam to demonstrēsi, lai paliek tavā ziņā.

Skorpions

Pielāgošanās nebūs tava stiprā puse. Ja rodas nesaskaņas ar mājiniekiem vai mīļajiem, atkal nebūvē aizsargdambjus un mūrus. Vienkārši dzīvojies un ļauj citiem dzīvoties.

Strēlnieks

Neskatoties uz visādiem pagātnes rēgiem un citādiem senatnes iemītniekiem, kas var nākt patraucēt tavu labsajūtu, šodien būsi optimisma pilns. Un pareizi! Nav ko visādus mūdžus laist savā sirsniņā.

Mežāzis

Bērni var sagādāt raizes ar savām nedaudz bīstamajām izklaidēm, un tu nezināsi, kā ar viņiem tikt galā. Būs sajūta, ka neviens tevī neklausās un nesaprot. Ja nedramatizēsi situāciju, noskaidrosies debesis un uzspīdēs saulīte.

Ūdensvīrs

Intuitīvi izvēlies, ko šodien darīt un kā rīkoties. Ja klausīsi intuīcijai vai veselajam saprātam, viss uzsāktais ies kā pa sviestu. Nelauzies aizslēgtās durvīs un sirdīs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien izvēlies nodarbes, kas nerada draudus tavai veselībai. Neriskē jaunus sporta veidus vai ko tamlīdzīgu. Saprātīga apdomība izmaksās lētāk nekā bravūra.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm