Vēršiem jāļaujas iedvesmai, Zivīm kritīs rozā brilles – 24. janvāra horoskops

Klāt 24. janvāris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien dosies savā fantāziju pasaulē vai vismaz ļoti vēlēsies tā darīt. Būsi pārņemts ar tev maz raksturīgo jūtīgumu, miegainumu un slinkošanas māniju. Neliedz sev šo īso vājuma eiforiju, citas lietas var pagaidīt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Īsto laimes sajūtu grūti notvert, ja visu laiku esi tāds pareizs, tāpēc ļauj, lai tevi vada iedvesma. Neslēp savu jūtīgumu no mīļotajiem, un arī viņi tev atvērs savas dvēselītes.

Dvīņi

Šodien uzsāc tikai tādas lietas, kas tevi intelektuāli uzrunā un aizkustina. Ja nav šīs sajūtas, nemaz neķeries klāt. Tava vājā vieta var izrādīties nespējā atšķirt patieso un īsto no vēlamo rezultātu uzburtā.

Vēzis

Vienkārši ignorē visu, kas tev krīt uz nerviem. Būsi laimīgs savā darbu pasaulē un novērsīsies no visa, kas tevi aizskar. Šodien nav ne mazākās vēlēšanās ar kādu skaidroties un arī nevajag.

Lauva

Šodien dosi priekšroku praktiskām un fiziskām aktivitātēm, nevis izklaidei ar savu biznesa partneri. Jutīsi īpašu atbildību pret savu ģimeni un bērniem. Iespējams, tādā veidā kliedēsi sakrājušos sirdsapziņas pārmetumus.

Jaunava

Viss, kas tavā dzīvē šodien notiek, ir iegribu impulsa rezultāts, nevis racionāla prāta auglis. Beidzot tu ļausies sajūtām un neracionālām jūtu izpausmēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Tev neraksturīgas pārdomas par seniem aizvainojumiem vai arī slikto priekšnojautu medīšana, var galīgi sabojāt šo darba dienu. Mēģini saprast, no kurienes šīm sajūtām aug kājas. Sapratīsi un zināsi, kā rīkoties.

Skorpions

Tavs priekšnieks šodien ļoti labi izpratīs tavu sakāpināto pasaules uztveri, un jūs būsiet kā viens vesels. Jūs vienos ne tikai pienākuma apziņa, bet arī kopēji uzdevumi, idejas un nākotnes plāni.

Strēlnieks

Labprātīgi ļausies emocionālajām izpausmēm un pat kļūsi par to vergu, nevis pavēlnieku. Tavi instinkti un kāre pēc novērtējuma dominēs pār šodienas realitāti. Mierinājumu vari meklēt pagātnes pieputējušajās atvilktnītēs, kuras sen jau vajadzēja iztīrīt.

Mežāzis

Šodien pasīvi ļausies citu dienas kārtībai, jo pašam nebūs nekādu prioritāšu un zīmīgu vēlmju. Ja vadība vai kolēģi būs sarūpējuši kādas sapulces, bez liela entuziasma tajās piedalīsies.

Ūdensvīrs

Pārdomā, vai dažreiz nevajadzētu ieklausīties citu cilvēku norādēs. Iespējams, viņi no malas redz labāk tavu izdarību patiesās sekas. Šodien pat domās izvairies kādu sāpināt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien var nokrist tavas rozā vai nu kādā krāsā ir tavas brilles un tu visā spožumā ieraudzīsi kādu situāciju. Visticamāk, šo notikumu celsi gaismā un visādi citādi analizēsi.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm