Dvīņi nedrīkst ļauties sliktām priekšnojautām, Svari var palikt vieni paši ar savu ideju – 24. maija horoskops

Klāt 24. maijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Jo atvērtāks un sabiedriskās būsi, jo ražīgāka dienu piedzīvosi. Par katru cenu neturies pie lietu kārtības tradicionālajiem parametriem, ja notiekošais aicina ignorēt vispārpieņemtos noteikumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodien vajadzētu izvairīties no naudas darījumiem un jebkādu maksājumu dokumentu sastādīšanas un apstiprināšanas. Lielos pirkumus un ilgtermiņa ieguldījumus arī vajadzētu atlikt uz nedaudz vēlāku laiku. Visu citu dari droši.

Dvīņi

Tavas vēlēšanās piepildīsies, ja pozitīvā enerģija ņems pārsvaru pār bailēm. Šodien nedrīksti ļauties sliktām priekšnojautām, lai nepazaudētu savu veiksmi. Atjautība un optimistiskais skats nostrādās tavā labā.

Vēzis

Šodien piedzīvosi situācijas, kuras tev atgādinās, ka neesi visvarens. Draugi, bērni un mīļotais būs tavs atspulgs, kas ar apbrīnojamu precizitāti atstaros visus tavus tikumus un trūkumus. Šīs dienas uzvaras un zaudējumi ir tavas rīcības vistiešākās sekas.

Lauva

Ja tu tēmē uz augstākiem plauktiem, esi gatavs pārbaudījumiem. Tie var būt oficiāli izsludinātie, bet var būt arī neformālie. Tāpēc esi tālredzīgs un priekšlaicīgi neatslābinies.

Jaunava

Šodien paturi prātā, ka visus šķēršļus un ierobežojumus nav iespējams likvidēt vienā piegājienā. Izpēti savas finansiālās un profesionālās izredzes un nepiever acis, ieraugot tās pašās vecās problēmas, bet rīkojies konstruktīvi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Ja nespēsi pielāgoties, vari palikt viens ar savu ideju un centieniem. Iespējams, tev būs grūti aizmirst kādu pagātnes konfliktu, kas veidos distanci ar partneriem un draugiem. Ja jūties, ka vēl neesi gatavs aizmirst, iepauzē, bet nesastrādā lietas, kas jūs vēl vairāk attālinās.

Skorpions

Nevairies un nebaidies no negaidītiem notikumu pavērsieniem. Tieši šie pārsteiguma momenti piedāvās iespējas, kuras citādi neuzrastos. Pat ja tev šķiet, ka pamats zem kājām pazudis, nebīsties – tas īslaicīgi.

Strēlnieks

Esi izvēlīgāks, tomēr saglabā draudzīgas attiecības ar cilvēkiem. Neaizmirsti par subordināciju un distances ieturēšanu, ja darīšanas ir ar vecākiem un augstākstāvošiem cilvēkiem. Darbā ievēro noteikto kārtību, režīmu un citus noteikumus.

Mežāzis

Ieteicams paskatīties uz sevi no malas un saprast, ko tu vēlies mainīt. Kad tas ir izdarīts, neatskatoties realizē visas savas ieceres – gan vizuālajā noformējumā, gan smalkākos plānos.

Ūdensvīrs

Šodien vari piedzīvot nelielu pārbaudījumu vienlīdzības ievērošanā. Ar draugiem un partneriem nedrīksti atļauties domāt, ka visi ir esam vienādi, tikai es nedaudz… Tā būs riktīga izgāšanās, kas var novest pie kāda tuva cilvēka zaudēšanas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Draudzības un romantikas robežas var būt saplūdušas, bet šis fakts tevi priecēs, nevis uztrauks. Šodien nodosies aktivitātēm, kurām nav nekā kopīga ar tavu pamatnodarbošanos. Pat ja radīsies kādi enerģētiskie sastrēgumi, diez vai pievērsīsi tiem uzmanību.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm