tv3.lv

Vēžiem ideāla diena realizēt fiksās idejas, Strēlniekiem labs laiks uzsākt jaunas lietas – 25. janvāra horoskops

Klāt 25. janvāris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Noskaņojums līdzsvarosies un pāries meditatīvi romantiskā sapņainībā. Saskarsmes gars izpaudīsies vieglas kantes pieciršanas formā, tāpēc met nost nevajadzīgo kautrību un maršē pavedinošā nākotnē!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodien tikai par iepriecinošo un uzmundrinošo. Atsakies no vienatnes ar vīna glāzi un līdzīgām lietām. Pastaigā pa veikaliem, nopērc kādus nevajadzīgus niekus vai, ja maks atļauj, kaut ko lielāku mājai, bērniem un neaizmirsti arī sevi.

Dvīņi

Viegli apvienosi personiskās un sabiedriskās intereses, sirds lietas un mākslinieciskās nodarbes. Reizēm robežas starp šīm lietām pazudīs un būs vieni vienīgi prieki un izklaides.

Vēzis

Ideāla diena, lai realizētu fiksās idejas un paeksperimentētu. Ar cilvēku, kas tev interesants, variet atkal kalnus iekarot – emocionāli, intelektuāli un jutekliski. Dariet to divatā un nemeklējiet baru, tā būs visforšāk.

Lauva

Tevī šodien degs īsi radoša uguntiņa. Cik lielos plānos un darbos to realizēsi, tas jau apņēmības ziņā. Atradīsi kādu aizrautīgu savu māksliniecisko izpausmju atbalstītāju vai vismaz savu ieceru izklāsta uzklausītāju.

Jaunava

Visas maņas šodien turi kaujas gatavībā, lai varētu ātri noreaģēt. Pārvietošanās mehānismus un citus sakaru līdzekļus neaizmirsti uzlādēt un uzpildīt, jo tevi gaida steidzīgas darīšanas un svarīgas tikšanās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Būsi noilgojies pēc sociālās aktivitātes un visu apkārt notiekošo jaunumu apzināšanas. Vēlēsies redzēt jaunās filmas, vēl paspēt kādu žurnālu izšķirstīt un ar kādu draugu kafiju iedzert. Diena solās būt krāsaina.

Skorpions

Šodien jau atkal būsi drosmīgais, piedzīvojumus alkstošais, izdomas bagātais un galvenais. Ar šādu emocionālo ekipējumu atliek tikai mesties iekšā visādās aizrautīgās aktivitātēs un iztrakoties līdz spēku izsīkumam.

Strēlnieks

No šodienas jāspēj atteikties no vecām dzīves drazām un nav ko tās nēsāt līdzi kā saplīsušu iepirkumu maisiņu. Šis ir piemērotākais laiks uzsākt jebkādas jaunas lietas, un galvenais – tam pietiks apņēmības, spīta, izturības un citas cīņas spara īpašības.

Mežāzis

Šī ir piemērotākā diena, lai uzsāktu jebkādas savas mājas uzlabošanas, nojaukšanas un no jauna būvēšanas lietas. Ja būsi pārāk paškritisks, vari palikt nulles punktā un vairāk ambiciozie tev aizsteigsies priekšā.

Ūdensvīrs

Uz visām lietām jāskatās vienkāršāk, pat uz mazajiem ikdienas darbiņiem, kas mājās sakrājušies kaudžu kaudzēs. Nemālē to bildi tik drūmu un bezcerīgu. Centies saskatīt komisko arī pavisam vienkāršās sadzīves situācijās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivs

Ja izpalīdzēsi citiem, viņi atbalstīs tevi. Vari likt lietā savas izcilās intelektuālās dotības un palīdzēt draugam instalēt kādu ierīci, programmu vai aktualizēt viņu informatīvo lauku. Viņi savukārt atjaunos tavus failus attiecībā uz izklaides industrijas piedāvājumu.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm